PREDAJ, starý rodinný dom vhodný na prestavbu, Ponická Lehôtka

Reality Poniky

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj starý dom, ktorý sa nachádza v obci Poniky, časť Ponická Lehôtka. Výmera poz

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Poniky

35,000 € 233 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - Podkonice.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Podkonice (16 km od B.Bystrice) v tich

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 1107 €/m²

Prenájom administratívny priestor 33-50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 33 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na 1. poschodí na administratívne účely o výmere 33-

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom - skladový priestor 100 m2, Nemecká, okr. Banská Bystrica

Reality Nemecká

Priestor pre sklad | 100 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 100 m2, obec Nemecká

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nemecká

Cena dohodou

**Ponúkame na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom**

Reality Ľubietová

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Ľubietová (20 km od B.Bystrice) v tich

Publikované: 06.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ľubietová

278,000 € 1853 €/m²

Prenájom - vykurovaný skladový priestor 65 m2 Banská Bystrica, Radvaň.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 65 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 65 m2 Banská Bystric

Publikované: 16.11.2017 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

344 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

35,000 € 233 €/m²

**Ponúkame na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom**

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 06.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

278,000 € 1853 €/m²

PREDAJ, starší dom vhodný na kompletnú prestavbu, Horná Mičiná, pozemok 644 m

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 644 m2, ktorý sa nachádza v pokojnej časti obce H

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

95,000 € 1683 €/m²

Prenájom - administratívny priestor 47 m2, Banská Bystrica-Radvaň

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 47 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 47 m2, Banská Bys

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

323 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ, stavebný pozemok so starším domom Horná Mičiná, 644 m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

V obci Horná Mičiná ponúkame na predaj pozemok s výmerou 644 m2, ktorý v sebe spája pokoj vidie

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

95,000 € 148 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - Podkonice.

Reality Podkonice

Rodinný dom | 270 m²

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Podkonice

299,000 € 1107 €/m²

Predaj - záhradná chata, 290 m2 pozemku, okr. Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj (len u nás) murovanú záhradnú chatku s pozemkom 290 m2 v osobnom vlastníctve

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

44,900 € 641 €/m²

PREDAJ, prízemný rodinný dom s komplexným zázemím obce Brusno

Reality Brusno

Rodinný dom | 140 m²

V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Brusno

230,000 € 1643 €/m²

Prenájom - výrobný/skladový priestor 730 m2 Radvaň, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 730 m²

Ponúkame na prenájom výrobný/skladový priestor na komerčné účely v osobnom vlastníctve o celkov

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom kancelársky priestor 17 m2, Banská Bystrica-centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 17 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 17 m2, Banská Bys

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt, Rezidencia Lux, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie slobody | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbový kompletne rekonštruovaný a zariadený byt v centre mesta Banská

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Hrochoť

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hrochoť

Cena dohodou

NEO - Priestranný 5i dom v žiadanej lokalite - Pekné pole, Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Maximiliána Hella | 323 m²

Hľadáte veľkorysý rodinný dom v Trnave vo výbornej lokalite, ktorý ponúka množstvo priestoru aj

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1084 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestranný 5i dom + garáž, pokojná slepá ulica pri potoku Zvončín

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²

Rodinný dom, ktorý stojí na mieste, kde sa bývanie mení na pokoj v obci Zvončín, na konci slepe

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Zvončín

399,000 € 1691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - kompletne zariadený 1,5-izbový byt pri centre mesta - Špačinská ulica

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 34 m²

Ponúkame na predaj presvetlený a prakticky riešený 1,5-izbový byt, ktorý umožňuje okamžité býva

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Trnava

164,900 € 4850 €/m²

NEO | Priestranné kancelárske priestory s parkovacími miestami , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 150 m²

Ponúkame na prenájom presvetlené kancelárske priestory s priestrannou chodbou, s kuchynským kút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NEO - nadštandardne veľký dom s výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Doľany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Doľany nachádzajúci sa medzi Modrou a Trnavou, ktorý preds

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Doľany

299,900 € 1500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - CUKROVAR, TRNAVA - bez čakania: 2-izbový byt pripravený na bývanie

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie