Na predaj 3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovaním v cene

Reality Martin

3 izbový byt | Hájska | 55 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite Nový Martin. Byt s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

177,000 € 3218 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny 3 izbový byt Ľadoveň Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 77 m²

✨PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, loggia, Martin – Ľadoveň VM

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

159,000 € 2065 €/m²

REZERVOVA Turany 3 izbový byt na predaj - Čiastočne prerobený/skvelá dispozícia REZERVOVANÉ

Reality Martin

3 izbový byt | 70.69 m²

REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový byt o výmere 70,69 m², ktorý sa nachádza v príjemne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

129,500 € 1832 €/m²

člen NARKS

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 3B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Slnečný tehlový 2-izbový byt s loggiou | Martin – Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 62 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spojí lokalita, praktická dispozícia a okamžitá obývateľnosť? Alebo inv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Martin

142,000 € 2290 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v Martine

Reality Martin

4 izbový byt | - | 83 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbe

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

190,000 € 2289 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Martine - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Zelená | 81.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Marti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

165,900 € 2036 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt je v pôvodnom stave, vhodný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

1 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Martina o rozlohe 35 m² (+ 5 m² loggia, vr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Predaj: 4-izbový penthouse v novostavbe JAVORKA (Martin – Priekopa)

Reality Martin

4 izbový byt | A. Medňanského | 151.26 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný, doposiaľ neobývaný byt typu penthouse v novostavbe bytového d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

465,000 € 3074 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Martin centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 57.77 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://www.youtube.com/watch?v=fkc1Isyo5LE__________

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/KbUmg8WPdiw _____________________________________

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt s výhľadom na Martinské hole – Martin, Záturčie

Reality Martin

1 izbový byt | A. Stodolu | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 35 m2, ktorý sa nachádza na sídlisku Záturčie. Byt je

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Martin

85,000 € 2429 €/m²

Na predaj prerobený 3-izbový byt s loggiou, Martin-Košúty II

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu nepriechodný baurin

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou v Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Budovateľov | 72 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou loggiou nachá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

179,500 € 2493 €/m²

Predaj čiastočne prerobený 3 izbový byt Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², nachádzajúci sa na ulici Jilemnického, v lokali

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Martin

155,000 € 2183 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Martin Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 73 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Priekop

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2260 €/m²

člen NARKS

Byty ZICHER: 3-izbový byt 3B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

priestranný 4izbový byt Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Majerná | 111.76 m²

Priestranný byt pozostáva z 3 obytných miestností a 1 galérie, ktorá vytvára priestor pre 4.mie

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 1879 €/m²

člen NARKS

Veľký 3-izbový byt s parkovaním v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | 114 m²

Ponúkame na predaj netradičný veľkometrážny 3-izbový byt priamo v centre Martina s bezproblémov

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

Centrum Martina slnečný 3-izbový byt s balkónom a potenciálom

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa priamo v centre mesta Martin, v

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 2318 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (22943)
Upresniť hľadanie