Priestranný 2-izbový byt, Martin - Jahodníky

Reality Martin

2 izbový byt | Stavbárska | 44.36 m²

Ponúkame Vám na predaj krásne zrekonštruovaný dvojizbový byt, nachádzajúci sa v žiadanej lokali

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

4 izbový byt s terasou, Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Hájska | 121 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a terasou v tehlovej novostavbe v Martine na sídlisk

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Martin

290,000 € 2397 €/m²

Priestranný 4 izbový byt , Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Martin

189,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt s výmerou 75 m2, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 75.5 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 2-izbový byt, Martin - Sever - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Jilemnického | 67.31 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachá

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 1872 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 74 m²

Kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Martine mestskej časti

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2230 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt 90 m² s balkónom v Záturčí REZERVOVANÉ

Reality Martin

4 izbový byt | M. Jankolu | 90 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej čas

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 1666 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s loggiou | 70m2 | Zariadený

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jilemnického, nachádzajúci sa na 11. posch

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

147,000 € 2100 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne 2-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 66 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, moderné technológie a prestížnu lokalitu? Predstavujeme v

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

178,950 € 2711 €/m²

POSLEDNÝ exkluzívny 4-izbový byt v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

4 izbový byt | A. Kmeťa | 102.3 m²

Ponúkame na predaj posledný nadštandardný 4-izbový byt v projekte Rezidencia Kmeťa, ktorý vznik

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Martin

326,197.88 € 3189 €/m²

Exkluzívne 3-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

3 izbový byt | A. Kmeťa | 80 m²

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

253,700 € 3171 €/m²

2-izbový byt s balkónom, Martin - centrum - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Šoltésovej | 57.15 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt priamo v centre Martina. Byt o výmere 57,15 m2 je po

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

*REZERVOVANÉ* 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 55 m² | balkón 9 m²

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na 4. poschodí z 5, ktorý prešiel kompletnou rekonš

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

----REZERVOVANÉ---- Na predaj 2-izbový byt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

2 izbový byt | 61.35 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/dssdoW0LIfc ________________________

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ : Predaj 2-I. bytu po rekonštrukcii v Martine na Severe

Reality Martin

2 izbový byt | 64 m²

2-izbový byt so skvelou polohou v Martine – pohodlie a výhodná investícia Získajte bývanie v j

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

124,000 € 2109 €/m²

člen NARKS

:::::REZERVOVANÉ::::::Na predaj 3-izbový byt, Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | 74.09 m²

IBA u nás! Pozrite si videoobhliadku!__________TUreality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v me

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 2 izbový byt na Severe na predaj

Reality Martin

2 izbový byt | Severná | 68 m²

Exkluzívne ponúkame možnosť kúpy veľkého 2 izbového bytu na Severnej ulici v Martine. Byt sa na

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Martin

134,000 € 1971 €/m²

Nový Martin | byty na predaj - nová etapa

Reality Martin

2 izbový byt | Potočná | 43.82 m²

Predstavujeme Vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Nový Martin na ulici Potočnej v

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2910 €/m²

2 IZBOVÝ BYT MARTIN PODHÁJ - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 55 m²

Ponúkame ne predaj 2 izbový tehlový byt v Martine, časť Podháj. Byt je po 12 ročnej rekonštruk

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 4-izbový byt v Martin – Priekopa | 80,83 m²

Reality Martin

4 izbový byt | Devínska | 83 m²

Na predaj 4-izbový byt v Martine – Priekopa | 80,83 m² + balkón + pivnica Základné informácie:

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 04.06.2025
Byty na predaj Martin

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie