REZERVOVANÉ-Pôvodný stav pre Váš kreatívny potenciál! 2 izbový byt -57m2

Reality Martin

2 izbový byt | 57 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt – Pôvodný stav pre Váš kreatívny potenciál! Vytvorte si

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

110,000 € 1930 €/m²

REZERVOVANÉ Štýlový 2-izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája

Reality Martin

2 izbový byt | 59 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája! Hľadáte bývanie, ktor

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

149,000 € 2525 €/m²

KRÁĽOVSKÝCH 82 m²: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre Martina!

Reality Martin

3 izbový byt | 82 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre Martina ! „Definícia mestského luxusu bez kompro

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

219,990 € 2683 €/m²

3 izbový byt SEVER, výborná ulica

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

B10 ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s rozlohou 67m² s pivnicou a balkónom o rozlohe a

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

151,000 € 2254 €/m²

3i. BYT V PROJEKTE BYTY KOŠÚTY

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnom developerskom projekte BYTY KOŠÚTY. Byt p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

214,900 € 3114 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt v centre Martina Štúrovo námestie

Reality Martin

3 izbový byt | Štúrovo námestie | 75 m²

REZERVOVANÉ- Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

180,000 € 2400 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Slnečný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Martin – Ľa

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3393 €/m²

PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V TICHEJ LOKALITE MARTIN – ĽADOVEŇ

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

3-izbový byt na predaj v lokalite Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | - | 72 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Martin-Sever. Byt sa nachád

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

146,700 € 2038 €/m²

4 izbový byt na predaj kompletne prerobený Martin-Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | - | 82 m²

Beplan reality ponúka na predaj krásny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Ľado

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

190,000 € 2317 €/m²

3-izbový byt na predaj v Martine - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | - | 67 m²

Beplan reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Ľadoveň. Ori

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2463 €/m²

EXKLUZÍVNE - Príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Predstavujeme vám príjemné bývanie v jednej z obľúbených častí mesta Martin – na sídlisku Ľadov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 57 m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave v centre Martina. Domov, ktorý dýcha pokojo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

117,000 € 2053 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Martine, tehlová bytovka, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

🏡 2-izbový byt na predaj Martin centrum – kompletne zrekonštruovaný, balkón Ponúkame na predaj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

157,500 € 2864 €/m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina ulica Thurzova

Reality Martin

2 izbový byt | Thurzova | 56.1 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 -izbový byt s balkónom v jednej z vyhľadávanejších lokalít blíz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2273 €/m²

Rezervované -Exkluzívne 3 izbový byt na predaj Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | J. Krónera | 70 m²

Predstavte si miesto, kde sa každý deň začína pokojom a končí krásnym výhľadom… Exkluzívne pon

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

135,500 € 1936 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 1A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

TARGETreal | Jedinečný mezonet v úplnom centre mesta Martin

Reality Martin

Mezonet | P. O. Hviezdoslava | 137 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet v centre mesta Martin, ktorý dokonale spája komfo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

298,000 € 2175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Na predaj moderný 3-izbový byt v Le Monde, Ľadoveň, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Martin

186,900 € 2366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Veľkometrážny dvojizbový byt, Novostavba Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Martin

194,900 € 1922 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 1718 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ 1 izbový byt, Martin - Priekopa, A.Medňanského

Reality Martin

1 izbový byt | A. Medňanského | 37.91 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj nádherný

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Martin

116,000 € 3060 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Martin - Košúty 1.

Reality Martin

3 izbový byt | Košútska | 72 m²

Byt 68,2 m2 + Balkón 4,5 m2. Kompletne zariadený veľký 3 - izbový byt s loggiou nachádzajúci sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2486 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22944)
Upresniť hľadanie