Šikovný 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Martine – Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

144,900 € 2163 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 3B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Top
Top

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNA NOVINKA: Dizajnový 3-izbový byt v širšom centre, ktorý Vám vyrazí dych! (Čerstvo dokončené 05/2026)

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v širšom centre . Túžite po domove s vlastnou identitou,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Martine na investičné účely. Garsónku do ceny 90

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Martine na investičné účely. 2 izbový byt do ceny

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt je v pôvodnom stave, vhodný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

Na predaj prerobený 3-izbový byt s loggiou, Martin-Košúty II

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu nepriechodný baurin

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v Martine

Reality Martin

4 izbový byt | - | 83 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbe

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

190,000 € 2289 €/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | - | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt obľúbeného typu „priechodný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt v Martine-Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | - | 30 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt v Martine – Podháji. Byt sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou v Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Budovateľov | 72 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou loggiou nachá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

179,500 € 2493 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Martine - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Zelená | 81.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Marti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

165,900 € 2036 €/m²

3D Video - Bright 2-room Apartment with Balcony | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Zvolenská | 50.9 m²

We offer for rent a bright and well-designed 2-room apartment located within walking distance o

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

585 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt + parkovacie miesto, Nový Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 48.14 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s predzáhradkou v mestskej časti Nový Marti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt + parkovacie miesto, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 52.8 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe na Medňanského ulici v Priekop

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt + parkovacie miesto, Martin Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 81.43 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Štúrovom námestí v Martine. Byt o výmere

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3D Obhliadka - Nadštandardný 2-izbový byt s 1 balkónom | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Zvolenská | 50.9 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

585 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

2 izbový byt na predaj v lokalite Martin

Reality Martin

2 izbový byt | - | 50 m²

Beplan reality ponúka na predaj zariadený a priestranný 2-izbový byt v Martin, vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

priestranný 4izbový byt Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Majerná | 111.76 m²

Priestranný byt pozostáva z 3 obytných miestností a 1 galérie, ktorá vytvára priestor pre 4.mie

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 1879 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt na prenájom, lokalita Širšie Centrum

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 4 izbový byt , Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Martin

189,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie