Bývanie s atmosférou Malej Prahy: Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 4167 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v centre Košíc – Kasárenské námestie

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Dom s viacerými bytmi v širšom centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

Prenajmeme budovu so 6 bytmi neďaleko Masarykovej ulice. Poskytuje pohodlné ubytovanie pre 12 o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj: 1-izbový byt s loggiou, Košice – Staré Mesto, Branisková ulica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 40.74 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mes

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 4050 €/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE v centre KOŠÍC Novostavba v tichom dvore

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt situovaný priamo v pešej zóne historického centra

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,900 € 3471 €/m²

1,5 izb. byt na prenájom od 1.7.26, Jakobyho ul.,KE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, rekonštruovaný, útulný 1,5 izbový (1 spálňa) byt s krytou lodži

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

660 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj lukratívny investičný byt v historic. centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 3 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový byt pri Jakabov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 55000 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt -Zámočnícka ulica Košice - Staré mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámočnícka | 45 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom 1-izbový byt -Zámočnícka ulica, Košice - Staré mesto.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na podnájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 29.05 m²

Ponúkam Vám 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu v blízkosti Technickej univerzity a Univerzity veterinárneho lekárstva

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 72 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný, slnečný 3-izbový byt s dvoma loggiami po kompl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám 4i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Alvinczyho | 89.63 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,990 € 4240 €/m²

Tehlový 3 izbový byt 92 m2 po novej kompletnej rekonštrukcii s balkónom v centre mesta na ul. Palackého v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Palackého | 92 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom po novej kompletnej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

390,000 € 4239 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.34 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

334,990 € 4388 €/m²

1,5-izbový, prenájom, 43 m2, širšie centrum, Jakobyho, Košice - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame na prenájom 1,5-izbový byt v blízkosti centra mesta na Jakobyho ulici v Košiciach – St

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 3,5i tehlový byt v centre Košíc s uzavretým dvorom na Gorkého ul.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 116.29 m²

Ponúkam Vám priestranný 3,5i tehlový byt v centre Košíc s uzavretým dvorom na Gorkého ul. ZÁK

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,990 € 2752 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou v širšom centre mesta na ul. Tatranská v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tatranská | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii v širšom centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Ponúkame Vám 2 izbový byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 48 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE • Dispozícia: 2-izbový byt s pivnicou • Úžitková plocha: 48 m² • IS: El

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

200,000 € 4167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám dokončený 2i byt v Cassovare - Košice, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 48 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe v rezidencii Cassovar. ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,990 € 5625 €/m²

Staromestský 3-izbový byt s vysokými stropmi a parkovaním – centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 81.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový staromestský byt na Puškinovej ulici v Košic

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3908 €/m²

Rezidencia ČÍŽIK - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50.25 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto. Projekt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,990 € 4875 €/m²

Exkluzívny 3 izbový byt v srdci Košíc | Mlynská Bašta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 87 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 87 m² a balkónom, situovaný v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM MODERNE ZARIADENÝ BYT NA THURZOVEJ ULICI

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Thurzova | 80 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúka na prenájom moderne zariadený 3-izbový byt na ulici Thurzov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3-izbový ,,PRAŽSKÝ" byt so 6 m loggiou, 75 m², STARÉ MESTO - Magurská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Magurská | 68 m²

Byt, ktorý si vieš spraviť presne podľa seba – bez kompromisov. Výborná dispozícia, tri svetové

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

224,990 € 3309 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie