Na predaj 4 izbový byt - Podtatranského, Centrum Košice

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Podtatranského | 106 m²

Vstúpte do nového životného štýlu v úplnom centre Košíc! Tento priestranný a štýlovo zrekonštru

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

489,000 € 4613 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1,5-IZBOVÝ APARTMÁN – REZIDENCIA MOYZESOVA, KOŠICE – STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 41 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 1,5-izbový apartmán v prestížnej Rezidencii Moyzesova, situovaný p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,000 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

1 - IZBOVÝ BYT KOŠICE - STARÉ MESTO / JESENNÁ

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj vyhľadávaný 1 - izbový tehlový byt v Košiciach, na Jesennej ulici v Star

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,000 € 5633 €/m²

1-izbový TEHLOVÝ byt po kompletnej rekonštrukcii – Jesenná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 28 m²

Malý byt, veľká príležitosť – bývaj v centre alebo nechaj peniaze pracovať za teba. Realitná sp

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

159,990 € 5714 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe, 54m², Rezidencia Baštová s parkovacím miestom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Realitná spoločnosť CassaReal Vám exkluzívne ponúka v historickom srdci centra Košíc v Rezidenc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Pekný 3-izbový byt s veľkou loggiou, Staré mesto-Floriánska

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Floriánska | 69 m²

Realitná spoločnosť CassaReal Vám ponúka 3-izbový byt s veľkou loggiou v najvyhľadávanejšej lok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v novostavbe, Baštová ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Elegantný 2-izbový byt v novostavbe na Baštovej ulici v centre Košíc, disponuje unikátnym strop

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt, Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj priestr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj podkrovný byt v srdci Košíc – Alžbetina ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Iný byt | Alžbetina | 85 m²

Realitná kancelária ELI REAL Vám so súhlasom majiteľa ponúka skvelú možnosť bývania alebo inves

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,990 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 1,5 izbový byt, Košice Staré mesto, Magurská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Magurská ulica | 42 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom útulný 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kúpa - 1 bytu v Košiciach m.č. Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Hľadám na kúpu 1 - izbový byt v Košiciach, ideálne m.č. Staré Mesto. Cena: € podľa stavu

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Kúpa - 1 bytu v Košiciach m.č. Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Kúpa - 1 bytu v Košiciach m.č. Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj – štýlová garsónka v historickom centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

Garsónka | Stará Baštová | 0 m²

Finanzpartner reality vám ponúka na predaj – štýlovú kompletne zariadenú garsónku v historicko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 €

Na predaj 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 0 m²

F012-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v atraktívnej lokalite.

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

243,000 €

Na predaj 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

F015-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre – Lomená ulica,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 €

Pozoruhodné 3izbové bývanie blízko centra (006-113-JFE)

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Byt je priestranný, má cez 70m2 a nachádza sa na žiadanom druhom poschodí v skvelej lokalite, p

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 €

Predaj 2 izbového bytu blízko centra Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

Blízko do centra, blízko na stanicu, blízko všade môžete mať z 2 izbového bytu v Košiciach. Po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

181,900 € 3248 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Staré Mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný 1 alebo 1,5 izbový byt s loggiou (balkón) a výťaho

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

160,000 € 3556 €/m²

Predaj - ponúkame 2,5 izbový byt v historickom centre Košíc.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mojmírova | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný, kompletne zariadený 2,5-izbový byt s rozlohou 74 m², nachád

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

355,000 € 4797 €/m²

Predám 3 izb. byt, 79m2, loggia,pivnica,špajza, Staré mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 79 m²

Predám exkluzívny 3-izbový byt vo výmere cca 79 m2 s veľkým balkónom, pivnicou a špajzou na Voj

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,900 € 3100 €/m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný, ešte neobývaný 2-izbový byt (45 m²) len 100 m od

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt 56m2– Košice, Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkam na predaj praktický a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Lomená ulic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

Predaj priestranný 3-izbový byt v Starom meste– Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho ulica, ktorá patrí

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 € 3364 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie