1 izbový byt | Alžbetina | 40 m²
BÝVANIE S ATMOSFÉROU V SRDCI KOŠÍC – ALEBO PERFEKTNÁ INVESTÍCIA 🏡 Predstavte si bývanie, kde m
190,000 € 4750 €/m²
3 izbový byt | Haviarska | 65 m²
Ponúkam na predaj svetlý a útulný 3-izbový byt s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 3. poschod
227,000 € 3492 €/m²
Garsónka | 16 m²
Garzónka (apartmán) vo viacerých variantoch a výmerách v atraktívnej lokalite centra Prešova,
64,000 € 4000 €/m²
3 izbový byt | Kuzmányho | 72 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový kompletne zariadený byt na sídlisku Kuzmányho v Mestskej čast
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Mäsiarska | 41 m²
Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt priamo v historickom centre
195,900 € 4778 €/m²
3 izbový byt | Ondavská | 65 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej Ondavskej ulici v Košiciach na
213,000 € 3277 €/m²
3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 65 m²
Prenajmem 3 izb. zariadený zrekonštruovaný byt v lukratívnej lokalite KE-Staré mesto, Laca Novo
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Krížna | 35 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Rozloha bytu je
225,000 € 6429 €/m²
3 izbový byt | Bencúrova | 72.8 m²
Realitná kancelária FINIX REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tehlovom bytovom dom
257,000 € 3530 €/m²
2 izbový byt | Vrátna | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký, čistý a útulný 2-izbový byt na Vrátnej ulici, priamo v historic
750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kuzmányho | 69 m²
ProximityReal vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na Kuzmányho ulici. Tento
249,000 € 3609 €/m²
3 izbový byt | Rumanova | 100 m²
PROXIMITYREAL ponúka do prenájmu 3-izbový exkluzívny byt v novostavbe 3 TOWERS. Lokalita bytu j
1,990 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Moravska 2 | 115 m²
Ak plánujete diverzifikovať svoje investície, Proximity real vám ponúka zvážiť mesto Užhorod (
285,500 € 2483 €/m²
3 izbový byt | Alžbetina | 85 m²
Proximity real ponúka na predaj jedinečný tehlový, trojizbový podkrovný byt s rozlohou 85 m², k
349,999 € 4118 €/m²
3 izbový byt | Alvinczyho | 69.2 m²
Nestihli ste si rezervovať byt v projekte Čížik? Nevadí. Niekto bol rýchlejší… a teraz môžete b
349,999 € 5058 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 127 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný komfort s atmosférou historického centra? Tento priestrann
306,000 € 2409 €/m²
3 izbový byt | Zimná | 62.52 m²
„Maximalizujte potenciál svojho bývania.“ PROXIMITY REAL prináša ponuku 2-izbového bytu, ktoré
220,000 € 3519 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²
Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost
215,900 € 2804 €/m²
3 izbový byt | Mlynská | 91 m²
Staromestská elegancia. Absolútne ticho. Súkromie, ktoré sa v centre mesta nevidí. Existujú by
1,460 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Tatranská | 102 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tatranskej ulici, v mes
340,000 € 3333 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Prenájom pekného 3 izbového bytu na ul. kpt.Nálepku v Košiciach blízko centra. 3 nepriechodné i
1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kováčska | 92.6 m²
Ponúkame na predaj priestranný a štýlový 3-izbový byt o výmere 92,6 m², ktorý sa nachádza na 3.
289,000 € 3121 €/m²
3 izbový byt | Jesenského | 116 m²
Ponúkame na predaj priestranný byt s výmerou 116 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v
389,000 € 3353 €/m²
3 izbový byt | Čsl. armády | 69 m²
Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr
249,000 € 3609 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.