NA PREDAJ štýlový byt s loggiou v centre mesta - Novostavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 45 m²

Ak hľadáte bývanie v centre mesta alebo investičnú nehnuteľnosť s výborným potenciálom, tento b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 5111 €/m²

1,5 izbový byt Krivá ulica, top lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 34 m²

Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,000 € 5265 €/m²

Rezervovaný - NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 73,65 m2 kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 73.65 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 iz. byt po kompletnej rekonštrukcii na ul. L

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3109 €/m²

Prenájom 1 izbový byt Karpatská ul.,Staré mesto- Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Karpatská | 24 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1 izbový byt + balkón + pivnica, ktorý m

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

1izb.byt s logiou, 41m2, Braniskova ul, KE-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 41 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

174,000 € 4244 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ BYT DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 96m² + BALKÓN | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 4 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 125m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 125 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

425,500 € 3404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Albelli – moderný 2-izbový byt s loggiou a garážovým státím

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 54 m²

V rezidenčnom projekte Albelli na Alvinczyho ulici ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

‼️3 IZBOVÝ BYT KOŠICE- STARÉ MESTO‼️

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Lermontovova | 83 m²

📌Doležel reality Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3 izbový tehlový byt v tesnej blízkos

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

330,000 € 3976 €/m²

3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Jednoizbový byt, Jesenná ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Silver Real ponúka investičná príležitosť v centre Košíc – zariadený 1‑izbový byt s nájomcom H

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

155,000 € 5167 €/m²

1 izb.byt s 15m2 terasou+park.miesto, Rezidencia pri radnici

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 1 izbový

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

207,000 € 6900 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v srdci mesta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Dargovská | 71 m²

„Túžite si prenajať slnečný 3-izbový byt s lodžiou a praktickou dispozíciou ( s 2 rovnocennými

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izb byt Staré mesto, Karpatská, 72 m2, Rekonštrukcia, zasklenná lodžia, 12/12p., zariadenie

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Karpatská | 66 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku prenájmu 3 izbového bytu. Ponúkame NÁDHERNÝ, moderný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Moderný, rekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v blízkosti Centra (ul. Boženy Němcovej)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 58 m²

PONUKY NA NÁJOM PROSÍM ZASIELAŤ MAILOM: antol@seznam.cz ....ĎAKUJEME, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONT

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Elegantná rekonštrukcia + skvelá poloha pri centre = ideálne bývanie

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie L. Novomeského | 27 m²

Elegantná rekonštrukcia + skvelá poloha pri centre = ideálne bývanie Záujemcov prosíme o konta

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3-izbový byt NA PRENÁJOM – TOP lokalita blízko HISTORICKÉHO CENTRA, Kuzmányho ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 68 m²

Záujemcov prosíme o kontaktovanie výhradne e-mailom, následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul., s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 35 m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul. V prípade záujmu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 41 m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul. V prípade záuj

Publikované: 02.07.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT V BLÍZKOSTI CENTRA KOŠÍC | TICHÁ LOKALITA | IDEÁLNY AJ PRE ŠTUDENTOV

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Branisková | 56 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci historického centra – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kováčska | 50 m²

Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 rokov skúseností, člen Realitne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt Košice I. - staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Shark real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt o rozlohe 56m² na ulici Lomená v Košiciach, mestsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

183,400 € 3275 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - Štúrová, Centrum Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štúrova | 95.65 m²

Staromestský 3 izbový byt s charakterom a investičným potenciálom – Štúrova, Košice Michal Pal

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3335 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie