COMODINO - novostavba modernej vily v Lamači s veľkorysým pozemkom, nádhernými výhľadmi a kvalitným prevedením

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Cesta na Klanec | 217 m²

COMODINO ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj krásnu 6 – izbovú, čerstvo skolaudo

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 4378 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom - Novostavba ul. H. Ponickej , Lamač / B

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY 2597M2 - LAMAČSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lamačská cesta | 2,597 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemky na Lamačskej ceste s celkovou výmer

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

571,340 € 220 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY 2597M2 - LAMAČSKÁ CESTA - ZMIEŠANÁ ZÓNA

Reality Bratislava-Lamač

Zmiešaná zóna | Lamačská cesta | 2,597 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

571,340 € 220 €/m²

Stavebný 534m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 534 m²

Pekný 534m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok + STAVEBNÝ kod územia 102 25% zastavaná plocha + Šírka 20m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

160,000 € 300 €/m²

Ponúkame na predaj Garáž v Lamači na Malokarpatskom námesti,

Reality Bratislava-Lamač

Garáž | Malokarpatské námestie | 18.5 m²

Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa v bytovom dome na prízemi . Vstup cez hlavnu elektron

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

55,000 € 2973 €/m²

Investičné pozemky v rozvojovom území mesta - 986 m2, lokalita Bory

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | - | 986 m²

Ponúkame na predaj súbor štyroch parciel s celkovou výmerou 986 m² v katastrálnom území Bratisl

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

32,000 € 32 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov v Lamači.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Povoznícka | 6,061 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinných domov v Lamači o celkovej

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

1 € 0 €/m²

Blue Dune Home - priestranný 2i byt Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Heyrovského | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 75 m² a celkovou podlahovou plo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

229,900 € 3065 €/m²

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

130,000 € 200 €/m²

Na prenájom obchodný priestor Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (GF 01)

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 110 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (označenie GF 01) na prízemí obchodného centra Galéria B

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (SU 22)

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 68.2 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (označenie SU 22) v Bratislave, Lamači na pasáži Obchodn

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 06.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (SU 25B)

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 50.31 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (označenie SU 25B) v Bratislave, Lamači na pasáži Obchod

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 06.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 71 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave, Lamači na pasáži Tesco Hypermarket. Priest

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 01.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (MSU 01)

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 409.2 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (označenie MSU 01) na pasáži obchodného centra Galéria B

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (SU 19)

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 192 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (označenie SU 19) v Bratislave, Lamači na pasáži Obchodn

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 06.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom priestor pre reštauráciu Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (FU 02)

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 59 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo foodcourte (označenie FU 02) v Bratislave, Lamači na

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 06.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom priestor pre reštauráciu Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (89,53m2)

Reality Bratislava-Lamač

Reštaurácia | Lamačská cesta | 89.53 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo foodcourte v Bratislave, Lamači na pasáži Obchodnej

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 06.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Bratislava - Obchodné centrum Galéria Lamač (SU 25C)

Reality Bratislava-Lamač

Objekt pre obchod | Lamačská cesta | 38.28 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (označenie SU 25C) v Bratislave, Lamači na pasáži Obchod

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 06.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

NA PRENÁJOM veľký svetlý 1 izbový zariadený izbový byt so samostatnou kuchyňou, parkovanie, Bratislava IV, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Úžitková

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinný dom - DNV, Dúbravka, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre klienta na predaj rodinný dom v mestskej časti Lamač, Dúbravka alebo Devínska Nová

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Lamač

550,000 € 550000 €/m²

Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | 1,554 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač. LV 3658 -

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

120,000 € 77 €/m²

Predaj objekt určený pre skladové účely a kancelárie a administratívu na Furmanskej ulici 11, Bratislava-Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre výrobu | Furmanská | 474 m²

Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | Furmanská | 474 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie