Predaj: 1-izbový byt, Malokarpatské námestie, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²

NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

180,000 € 3396 €/m²

Top
Top

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Lamač, Bakošova - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Bakošova | 55 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

226,600 € 4120 €/m²

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Bratislava Lamač, (30 m2) - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Dušan Požgay, kontakt: 0902 341 366, nehnuteľnosť s ID: BA-6

Publikované: 13.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

769 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok 483 m2 Bratislava Lamač - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Lamač

Rekreačný pozemok | 483 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

116,556 € 241 €/m²

Moderné veľkoobchodné priestory priamo v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | 455 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÉ VEĽKOOBCHODNÉ PRIESTORY – BRATISLAVA Unikátne priestory vhodné p

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, 3-izbový byt s loggiou v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 69.6 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Lamači. + byt 69,6m² + loggia 7,88 m² + pivnica 1,5 m² + ori

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

245,000 € 3520 €/m²

HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 545 m²

HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači Realitná kancelária HERRYS ponúka

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

240,000 € 440 €/m²

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt v Lamači!

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Lamač | 30 m²

Predstavte si miesto, kde máte všetko, čo potrebujete – pokoj, zeleň na dosah a zároveň rýchlu

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

202,900 € 6763 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111290 | Vysoko položený stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Bratislavu v pokojnej lokalite

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 976 m²

Vysoko položený stavebný pozemok s jedinečným výhľadom na Bratislavu v pokojnej lokalite Lamač-

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

291,900 € 299 €/m²

Na prenájom 4 izbový byt s 2 parkovacími státiami, Bratislava IV, Lamač, len 10 minút od BIS a 12 minút od WV

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Zhorínska | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový priestranný byt s garážou v tichej lokalite Bratislava-Lamač

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný a slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bory Bývanie s loggiou a parkovacím státím

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Bory Bývanie na ulici Hany

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

PREDÁME 5IZB.RODINNÝ DOM V LAMAČI

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Zidiny | 147 m²

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ 5 izb.RODINNÝ DOM. Chcete bývať mimo ruchu veľkomesta, v blízkosti lesa-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

364,995 € 2483 €/m²

Novinka
Novinka

BAKOŠOVA - 2x garážové státie, terasa, lodžia, krásny výhľad

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Bakošova | 90 m²

Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

299,000 € 3322 €/m²

REZERVOVANÉ - POKOJ PRI LESE, KTORÝ SI ZAMILUJETE - NADŠTANDARDNÝ 2IZBOVÝ BYT V LAMAČI

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Cesta na Klanec | 64 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v mimoriadne pokojnej časti bratislavského

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

259,900 € 4061 €/m²

EXKLUZÍVNE | Rozľahlý 4-izbový byt so záhradou, bazénom a garážou v prestížnej lokalite Bratislava – Lamač

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

Info v RK

DIRECTREAL|Priestranný dvojizbový byt s 3 loggiami v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Heyrovského | 63 m²

Directreal Office - Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt s podlahovou plochou 62,96 m² (

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

225,000 € 3571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Záhrada s chatkou v Lamači – Bratislava, Zlatá hora

Reality Bratislava-Lamač

Chalupa, rekreačný domček | 14 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve v záhradkárskej oblasti Zlatá hora v Bratislav

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Lamač

95,000 € 6786 €/m²

člen NARKS

Predaj - veľký 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Lamači na ul. Heyrovského, nachádzajúci sa na 6.

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

3-izb. byt v pôvodnom stave s veľkou lodžiou, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 68 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej z najzelenších mestských č

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 3382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - vynikajúco riešený 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

Predaj - vynikajúco riešený 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie