Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Cesta na Klanec | 125 m²

Exkluzívna ponuka: moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Lamača Pred

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

490,000 € 3920 €/m²

Predaj - vynikajúco riešený 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Lamači na ul. Heyrovského, nachádzajúci sa na 6.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

Krásny 2i byt 46m2, s lodžiou a parkovaním, BORY PROMENÁDA

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | 46 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny 2i byt 46m2, s lodžiou a parkovaním, BORY HOME Dispozícia: Celková vým

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

640 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príbeh Vášho bývania sa môže začať práve tu. Pozemok v Lamači 598 m²

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 318 €/m²

Novinka
Novinka

KÚPTE SI pozemok pre Váš nový dom

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Zidiny | 641 m²

PREDÁME STAVEBNÝ POZEMOK v Lamači- Zidiny. Nachádza sa v katastri Nové mesto- Vinohrady, ulica

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

199,995 € 312 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v rozvíjajúcej sa oblasti Zečák - Rázsochy

Reality Bratislava-Lamač

Rekreačný pozemok | Vysokohorská | 1,612 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Lamač – Zečák. V rá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

370,000 € 230 €/m²

Novinka
Novinka

Nový 2i byt v Lamači, nábytok na mieru, výhľady, walk-in šatnik

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Bakošova | 43 m²

Ponúkame na predaj úplne novo, architektom navrhnutý a prerobený 2i byt na peknom a pokojnom mi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

207,900 € 4835 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie v rodinnom dome na Zlatohorskej ulici

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Zlatohorská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na poschodí rodinného domu so samostatným vchodo

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 09.12.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok v k.ú. Lamač na predaj – Vysokohorská ul.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²

Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

280 €/m2 280 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok na 2 RD - 1766 m² v Lamači, so starším RD, v stabilizovanej zóne

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Segnáre | 1,766 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej a zelenej časti Lamača, na ulici Segnár

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 391 €/m²

člen NARKS

7 izbový dvojgeneračný 4-podlažný RD Podháj - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2782 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na ulici Segnáre na parcele o výmere 1766 m² s možnosťou výstavby

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Segnáre | 136 m²

Ponúkame na základe rozhodnutia majiteľa, exkluzívne, na predaj pôvodný tehlový dom so sedlovou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 5074 €/m²

člen NARKS

METROPOLITAN │Slnečný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním, Bory

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Michala Bučiča | 71 m²

METROPOLITAN │Slnečný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním, Bory METROPOLITAN ponúka na prenájo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Samostatná kancelária 19,16 m2 - Lamačská cesta

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 19.16 m²

Na prenájom kancelársky priestor na Lamačskej ceste o výmere 19,16 m2 a prislúcha k nemu jedno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

372 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom parkovacieho státia – Hany Ponickej, Bratislava – Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Garáž | Hany Ponickej | 13 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie nachádzajúce sa na ulici

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Lamač

Spevnené plochy | Hany Ponickej | 13 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom v Lamači, Vrančovičova ul.

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Vrančovičova | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe so samostatnými obvodovými stenami, s východn

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

398,000 € 3618 €/m²

133 m2 -moderný administratívny celok s pekným výhľadom - Patrónka

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 133.2 m²

■ 133,20 m2 – samostatný priestor na 16.podlaží ■ vlastný priestor má výmeru 113 m2 (+ podiel n

Publikované: 12.01.2022 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

11.25 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

3i novostavba, 77 m2, parking – BORY BÝVANIE

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt v novej rezidenčnej štvrti Bory Bývanie, ktorá sa vyzna

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 13 €/m²

REZERVOVANÉ -Pozemok s chatkou (1633 m²) v prostredí Bratislavského lesa – Lamač, Zlatá Hora

Reality Bratislava-Lamač

Rekreačný pozemok | Zlatá Hora | 1,633 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, užijete si prírodu, no stále budete v Bratisl

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

95,000 € 58 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s chatkou v tichom prostredí v BA IV, Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 606 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rekreačnou chatou v časti Lamač - Plánky v príjemnom, lesnom prost

Publikované: 09.05.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

Info v RK

Lukratívna rezidencia v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Bratislava | 0 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj lukratívnu rezidenciu v širšom okolí Patrónky, v ti

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie