ARBIZ | predaj - pozemok (861 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 861 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu. Zá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

249,690 € 290 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - pozemok (589 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 589 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu. Zák

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

170,810 € 290 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - pozemok (541 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 541 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

156,890 € 290 €/m²

člen NARKS

Arvin & Benet | Priestranný, svetlý byt v obľúbenej časti Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Studenohorská | 58 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom atraktívny 2i byt na Studenohorskej ul. 44. Táto nehnuteľnosť

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom rožného obchodného priestoru 450 m² v časti Bratislava Bory

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | Bory | 450 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom rožný obchodno-s

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

7.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

10 izbový štvorpodlažný Rodinný viacgeneračný dom, v radovej zástavbe Podháj Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 10 izbový štvorpodlažný Rodinný dom s možnosťou využiti

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2430 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory s parkingom a výmerou 30 m2 v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | ulica | 30 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory s parkovacím státím v adm

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

585 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory s parkovacím státím v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | ulica | 19 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

387 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

4 izbový byt, Zhorínska ulica, Bratislava IV, Lamač, zariadený, posedenie na dvore, parkovanie

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Úžitková plocha bytu

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj investičného pozemku v rozvojovom území

Reality Bratislava-Lamač

Orná pôda | Lamačská cesta | 2,691 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný ako investícia, o výmere 2691 m2 (druh pozemku: orná pôda), p

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

120,000 € 45 €/m²

Krásny slnečný 1-izb. byt v novostavbe Bory 36,26m2

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | 36.26 m²

Tureality ponúka na predaj moderný, svetlý a funkčne riešený byt, ktorý je ideálnym štartovacím

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

199,999 € 5516 €/m²

Prenájom 2-izbový byt v novostavbe, nepriechodné izby, parkovacie státie, BA IV - Lamač - časť Bory

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hany Ponickej | 52.06 m²

Ponúkame na prenájom plne zariadený 2-izbový byt v Bratislave, mestská časť Lamač. Byt sa nachá

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Obchodný priestor H.01.R v projekte Bory Nádvorie

Reality Bratislava-Lamač

Obchodné priestory | Hany Ponickej | 102.52 m²

Etapa Bory Nádvorie prinesie nové obchodné priestory v rámci rezidenčnej budovy, ktorá rozšíri

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

290,040 € 2829 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe pri Bory Mall – komfortné bývanie v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Jána Langoša | 55 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe v atraktívnej lokalite pri Bory Mall . By

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

240,000 € 4364 €/m²

Arvin & Benet | Vidiecky rodinný dom s 3 bytovými jednotkami

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Vrančovičova | 229 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj rodinný dom na Vraňovičovej ulici v historickom cente Lamača. N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

419,000 € 1830 €/m²

SKLAD / SHOWROOM 653m2 vlastný vstup, plne obsadené centrum

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | Hodonínska 27 | 653 m²

Skladový priestor s potenciálom pre vybudovanie showroomu 653m2 v plne obsadenom obchodnom cent

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Predaj 5i RD v mestskej časti Lamač - Kamenáre, ktorá ponúka bývanie v tichej lokalite, blízko prírody a s plnou občianskou vybavenosťou

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Pod Zečákom | 153.7 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v rámci dvojdomu v mestskej časti Lamač - Kamenáre, kto

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

679,000 € 4418 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ atraktívny obchodný priestor v Lamači – Bakošova ulica

Reality Bratislava-Lamač

Obchodné priestory | Bakošova | 54 m²

ProvensReal s.r.o ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v mestskej časti Bratislava - L

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 27.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

175,000 € 3241 €/m²

PREDAJ ADMINISTRATÍVNO – PREVÁDZKOVEJ BUDOVY – BRATISLAVA, LAMAČ – FURMANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Lamač

Polyfunkčný objekt | Furmanská | 338 m²

PREDAJ ADMINISTRATÍVNO – PREVÁDZKOVEJ BUDOVY – BRATISLAVA, LAMAČ – FURMANSKÁ ULICA | Voľné podľ

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Objekt s garážou , záhradou a parkovaním .

Reality Bratislava-Lamač

Polyfunkčný objekt | Furmanská | 100 m²

Predáme budovu momentálne využívanú ako kancelárie so strategickou polohou. Jedno - podlažná

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

500,000 € 5000 €/m²

3-izbový byt s veľkou lodžiou v Lamači – Studenohorská

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 75 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislava – La

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

268,000 € 3573 €/m²

ARTHUR - Zrekonštruovaný rodinný dom so stavebným povolením

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Segnáre | 92 m²

Páči sa Vám tento dom so zelenou terasou a kľudným zázemím? V obľúbenej starej časti Lamača pri

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

650,000 € 7065 €/m²

Obchodný priestor 290m2 prízemie v plne obsadenom centre

Reality Bratislava-Lamač

Obchodné priestory | Hodonínska 27 | 290 m²

Výnimočný obchodný priestor 290m2 v plne obsadenom obchodnom centre SPORT MALL s masovou návšte

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena na vyžiadanie

Priestor pre gastro 290m2 prízemie v plne obsadenom centre

Reality Bratislava-Lamač

Reštaurácia | Hodonínska 27 | 290 m²

Výnimočný priestor s potenciálom pre vybudovanie reštaurácie 290m2 v plne obsadenom obchodnom c

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie