Predaj objekt určený pre skladové účely a kancelárie a administratívu na Furmanskej ulici 11, Bratislava-Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Administratívny objekt | Furmanská | 539 m²

Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 1763 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s logiou, Novostavba- Bory, 77m2, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 70.12 m²

Predaj 3-izbového slnečného bytu v novostavbe – Bory, Bratislava REB.sk Ponúka na predaj pries

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4706 €/m²

Novostavba 3-izb. bytu s parkovacím státím, ul.Hany Ponickej, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt v novostavbe (2020) na ul. Hany Ponickej, Lamač v projekte Bory B

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

Hladám pre klienta 2 izbový byt v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | 0 m²

Hladám pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Bratislave / Lokalita nie je podstatná/

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Lamač

Cena dohodou

člen NARKS

Pre konkrétnu dlhoročnú klientku hľadám rodinný dom v Lamači - rýchla kúpa!

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Lamači - rýchla kúpa! Cena nehnuteľnosti závisí od

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Lamač

600,000 €

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Lamači. Ideálne byt s výťahom a min

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Lamač

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

Unikátna TOP Vila BA Lamač - Bývanie Firma Ateliér Galéria

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Rajtákova | 1,105 m²

Takýchto exkluzívnych ponúk nie je veľa. Táto vila je jednoducho iná. Iná, ako všetky, ktoré st

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

1,353,000 € 1224 €/m²

člen NARKS

Zabehnutý autoservis na prenájom v Lamači – kompletné vybavenie, klientela a výborná lokalita

Reality Bratislava-Lamač

Iný objekt | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame na prenájom plne funkčný a dlhodobo zabehnutý autoservis situovaný v malej priemyselne

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - BRATISLAVA LAMAČ (N184-14-OTKAE)

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre bytovú výstavbu | 684 m²

RK Nové bývanie Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na PREDAJ krásny slnečný POZEMOK, vh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

333,000 € 487 €/m²

Prenajímame 2-izbový byt s 46 m² terasou v obľúbenom Lamači

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 95 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt s veľkometrážnou tera

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Moderný a starostlivo udržiavaný 2-izbový byt (64,84 m2 s logiou) v Boroch a 2× parkovanie – pripravený na okamžité bývanie!

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hany Ponickej | 55.16 m²

Tento krásny 2-izbový byt má presne to, čo má moderné bývanie mať: Priestor tam, kde ho chcete,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

244,000 € 4423 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ SAMOSTATNÁ GARÁŽ V BYTOVOM DOME V LAMAČI NA MALOKARPATSKOM NÁMESTÍ

Reality Bratislava-Lamač

Garáž | Malokarpatské námestie | 16 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj samost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

43,500 € 2719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY SVETLÝ 1 IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE LAMAČ, NA MALOKARPATSKOM NÁMESTÍ V BLÍZKOSTI LESA

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 39.96 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na preda

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

170,000 € 4254 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký novozrekonštruovaný a kompletne zariadený 2i byt na ul. Studenohorská s možnosťou TP

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Studenohorská 6 | 56.7 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom veľmi priestranný novozrekonšt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt s veľkorysou lodžiou (12 m²) | BORY | parkovanie

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hany Ponickej | 52.55 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenom projekte BORY. Byt sa

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií od 20 m2 vo WESTEND TOWER,Patrónka-Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 20 m²

Prenájom kancelárií vo WESTEND TOWER, Dúbravská cesta - Patrónka PASS REALITY ponúka na prená

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

PRENÁJOM kancelárie v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 20.25 m²

Prenájom kancelárie v novostavbe na Lamačskej ceste, Lamač PASS REALITY ponúka na prenájom kan

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

PRENÁJOM kancelárie v novostavbe pri frekventovanej ceste v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 30 m²

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

2+1, ulica Studenohorská, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Studenohorská | 55 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na podnájom Bratislava-Lamač

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

4+kk, Jána Langoša - Lamač, Bory Mall, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Jána Langoša | 90 m²

PRENÁJOM – priestranný 4-izbový byt (4+kk), 90 m², balkón 20 m², parkovanie, novostavba Ponúka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbák v novostavbe v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hodonínska | 51 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2 izbový byt, na Hodonínskej ulici v Lamači. Podlahová ploch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

220,000 € 4314 €/m²

COMODINO - pozemky pre rodinné domy v atraktívnej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 2,260 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj veľký pozemok o výmere 2260 m2 v tichej lokalite Lamač –

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

300 €/m2 300 €/m2

ARBIZ | predaj - pozemok (2782 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 2,782 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu. Zák

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

667,680 € 240 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - pozemok (1278 m²) Bratislava-Lamač-Zečák

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 1,278 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

370,620 € 290 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie