(JuH7-ZRbnfP) Aktualizovaný: 25. 01. 2023 1. publikácia: 25. 01. 2023

DOM-REALÍT a maklér Vríčanová Veronika Vám ponúka na predaj priestranný 1 izbový byt v Bratislave – Staré mesto, Železničiarska ulica.

Železničiarska
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

209 000 € 3943 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
53 m²
Info

DOM-REALÍT a maklér Vríčanová Veronika Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v Bratislave – Staré mesto, Železničiarska ulica.


Byt vďaka rozlohe  a dispozícii môžme zariadiť ako Dvojgarzónku ( kuchyňa s obývačkou a samostatná izba)


3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=2nDL8JEegEV


+ rozloha 53,1m2 ( rozloha bytu 43,1m2, pivnica 10m2),


+ byt má vysoké stropy + byt je po kompletnej rekonštrukcii a predáva sa aj so zariadením


+ poloha - byt sa nachádza v tichej časti mimo hlavných ciest + výborná dostupnosť do centra mesta


+ výborná ponuka, či už na bývanie ale aj investične na krátkodobé ubytovanie.  


Do ponuky na predaj prichádza veľmi pekný 1-izbový byt v bratislavskom Starom Meste. Byt je zrekonštruovaný do takej miery, až sa dá napísať, že ide o "novostavbu v staršom dome".   Železničiarska ulica, na ktorej sa byt nachádza, je jednou z krásnych, pokojných uličiek v okolí Hlavnej stanice. Tieto miesta sú plné nádherných starších domov s úžasnou atmosférou a tiež vysokých stromov. Bytový dom je úplne mimo rušných ciest. Navyše byt je orientovaný do dvora medzi domami, do ktorého prístup majú výhradne obyvatelia priľahlých domov. Čím je ruch eliminovaný na absolútne minimum. Byt sa nachádza na treťom poschodí z piatich (bez výťahu). Orientovaný je južne, čo ho úplne nádherne presvetľuje. Byt ako aj celý dom je postavený z plnej pálenej tehly.   Veľmi vydarená je dispozícia bytu: z predsiene sa cez kuchyňu s jedálenským kútom prechádza do izby. Nielen kuchyňa a izba disponujú oknom, čo ich pekne osvetľuje, okno má aj kúpeľňa s toaletou - fakt, ktorý je neoceniteľný pre správne vetranie. K bytu prislúcha aj plochou nadmieru veľkorysá pivnica o veľkosti 10 m2. Spomenutá rekonštrukcia zahŕňa okrem nových podláh, stierok a všetkej sanity aj nové rozvody vody a elektriny. Byt má vlastné elektrické kúrenie (elektrické vykurovanie telesá s termostatom) a vlastný ohrev teplej vody 100l elektrickým zásobníkovým ohrievačom vody. Mesačný predpis na jednu osobu je tu iba 90 €  - na centrum hlavného mesta v dnešnej dobe príjemná čiastka.   Tento byt v pokojnom, tichom prostredí je ideálny pre jednotlivca a tiež pre pár. Na predaj je s kompletným zariadením tak, ako je zachytené na fotografiách a videu.   V predajnej cene 209000,-€ , ktorá je finálna, je už zahrnuté – servis, administratíva, samotné odovzdanie nehnuteľnosti. Rada vám tiež pomôžem s financovaním tejto nehnuteľnosti prostredníctvom nášho zmluvného hypotekárneho špecialistu. Nehnuteľnosťou vás prevedie certifikovaný realitný maklér - Veronika Vríčanová , 0918 844 160  Neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Táto nehnuteľnosť možno čaká práve na vás. Ak je vám sympatická prezentácia tejto nehnuteľnosti, teší ma to. Ak zároveň uvažujete nad predajom tej svojej, rada vám budem nápomocná, stačí zavolať. Som certifikovaný realitný maklér a svoju prácu vnímam ako poslanie a zároveň aj ako hobby. Už 12 rokov pomáham klientom s predajom ich nehnuteľností v Bratislave a okolí a som si istá, že pomôžem aj vám. + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát a fotky sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o. Teším sa na Vás pri obhliadke

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
53 m²

Umiestnenie:
Vyššie poschodie

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Murovaná

Orientácia:
Južná

Počet izieb / miestností:
1

Prechodová izba:
Nie

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
90 €

Vybavenie:
Verejné parkovanie, Pivnica
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Veronika Vríčanová

DOM-REALÍT

0918844160 zobraziť číslo

Dom-realit

Nitrianska • 94901, Nitra (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

209 000 € 3943 €/m²

Kontakt na predajcu

Veronika Vríčanová

DOM-REALÍT

0918844160 zobraziť číslo