(Juf_xxWFmiS) Aktualizovaný: 30. 01. 2023 1. publikácia: 30. 01. 2023

CUKROVAR - Jedinečný 1 izbový byt s predzáhradkou v novej rezidenčnej štvrti

Cukrová
Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

149 900 € 4283 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
35 m²
Info
TRNAVU ČAKÁ HISTORICKÝ POSUN

V dotyku s centrom mesta vzniká nová rezidenčná štvrť CUKROVAR. Výnimočnosťou lokality Trnavského cukrovaru bola vždy jeho poloha v tesnom dotyku s historickým centrom, ktoré sa rozšíri o predĺženú pešiu zónu, nové námestie a krásny park.

Nové využitie čaká aj historické budovy areálu, ktoré sa po citlivej rekonštrukcii stanú zázemím pre obchody, showroomy a kancelárie. Súčasťou zmeny je tiež výstavba novej cestnej komunikácie a cyklotrás, ktoré patria medzi ďalšie benefity novej štvrte. Rezidenčná časť bude pozostávať z 13 blokov a zahájená je aktuálnou výstavbou prvej etapy... Dnes ju dopĺňa šikovná dostupnosť na severný obchvat po Trstínskej ceste, atraktívna občianska vybavenosť (obchody, školy, …), ale aj viaceré športové areály. Z CUKROVARU to máte na skok na kávu alebo pracovné stretnutie do centra, po práci si zabehnete na Sláviu či do Štrkov a cez víkend môžete piknikovať v parku Pri Kalvárii.

V rámci I. etapy postupne uvoľňujeme do predaja 119 bytov v kvalitnom štandarde v 4 bytových domoch. Staňte sa prvými obyvateľmi jedinečného CUKROVARU a formujte jeho budúcnosť spolu s nami!

AKÝ BYT SME VYBRALI Z PONUKY?

Zo širokej ponuky by vás mohol zaujať 1 izbový byt 3.1.A s podlahovou plochou 35m2 na 1. vyvýšenom nadznemnom podlaží bytového domu BD3 s orientáciou na JZ a do vnútrobloku. Premyslená dispozícia poskytne dostatok odkladacieho priestoru a interiér presvetlia veľké presklené plochy. Z obývacej časti je výstup na vyvýšenú predzáhradku s výmerou 24,82 m2.

ŠTANDARD

Byty v projekte CUKROVAR budú dokončené do štandardu s podlahami, interiérovými dverami či kompletne dokončenou kúpeľňou aj so sanitou a batériami. Súčasťou je rekuperácia, teda výmena čerstvého vzduchu bez potreby vetrania (čím sa v zime šetria náklady za energie) a taktiež predpríprava na klimatizáciu, či vonkajšie žalúzie. Bytové domy budú dokončené v najúspornejšej energetickej triede A0. Samozrejmou súčasťou bytových domov bude podzemná garáž a výťah.

Dokončenie výstavby JÚN/2024.

Pre viac informácií o projekte návštívte našu stránku www.cukrovar.sk alebo kontaktujte našich maklérov.

Peter Benčurík
0905 849 189
bencurik@neoreal.sk

Dušan Sivák
0911 880 988
sivak@neoreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
35 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Orientácia:
Juhozápadná

Počet izieb / miestností:
1

Prechodová izba:
Nie

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

NEO Office

NEOREAL ,s.r.o.

0918419585 zobraziť číslo

NEOREAL ,s.r.o.

Mikovíniho 26 • 91701, Trnava
Celá ponuka spoločnosti

149 900 € 4283 €/m²

Kontakt na predajcu

NEO Office

NEOREAL ,s.r.o.

0918419585 zobraziť číslo