AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 50 m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste Pre nášho klienta ak

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 5000 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 4-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti Staré Mes

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 4875 €/m²

OCCAM | Exkluzívny 4i byt na 44. poschodí v Eurovea Tower – bývanie na najvyššej úrovni Slovenska

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 170 m²

Occam New Home ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný na 44. poschodí v projekte Eur

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Dow

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábreží, orientovaný do tichého vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského nábrežie | 107.02 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3541 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou a pekným výhľadom v pasívnej novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 172.91 m²

Ponúkame vám na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe, ktorá je skrytým útočis

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj štýlový 5-izbový mezonet s terasou a panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 209.7 m²

Štýlový 5-izbový mezonet s terasou a panoramatickým výhľadom na najvyššom poschodí prestížneho

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 5198 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5668 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 283.95 m²

Elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto 4

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 3870 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 141.56 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5410 €/m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 244.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 216.24 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislav

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 91.23 m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského down

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

478,300 € 5243 €/m²

Exkluzívny 3i byt v ikonickej Eurovea Tower na 35. poschodí na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 116.7 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny byt v ikonickej Eurovea Tower – najvyššej rezidenčnej budove

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame dizajnový 2i byt s výhľadom na hrad a panoramu Starého mesta, VEŽA 1 SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 58 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 6879 €/m²

2-izbový byt s balkónom do zelene – Svetlá ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,999 € 4444 €/m²

PREDAJ| 3i investičný Staromestský byt vhodný bývanie aj na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 100 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava-

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3490 €/m²

ARBIZ | predaj 3-izbový byt (92 m²) Podhorského, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podhorského chodník | 92 m²

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Podhorského, mestská časť Bratislav

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,900 € 5325 €/m²

člen NARKS

Útulný 3-izbový byt na Karadžičovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu na Karadžičovej ulici.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23052)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie