REZERVOVANÉ | PORUBSKY realitná kancelária

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Karadžičova | 32.64 m²

Táto nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Ak máte o ňu stále záujem, neváhajte nás kontaktov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

184,900 € 5665 €/m²

Skvelý 2-izb. byt s výhľadmi, Proxenta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 62.67 m²

Virtuálna prehliadka: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-byt-ba-stare-mesto-3/ Ak číhate

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,900 € 5041 €/m²

Predaj 3i bytu na Banskobystrickej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Banskobystrická | 107 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestranný 3 - izbový , tehlový byt s výnimočnou atmosférou pria

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

436,000 € 4075 €/m²

AZ. AZ ponúka 2.5-izbový byt s 2 balkónmi v tehlovom dome – Vazovova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený byt s upravenou dispozíciou, nachádzajúci sa v atraktívnej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

5-izbový byt v centre mesta na Tolstého

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 200 m²

Exkluzívny 5-izbový byt sa nachádza priamo v centre mesta na Tolstého ulici. DISPOZÍCIA Pries

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

870,000 € 4350 €/m²

NA PREDAJ | 2-izbový podkrovný atyp na Svoradovej. Priestor pre kreatívcov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svoradova | 53 m²

Hľadáš bývanie, ktoré nemá sterilnú atmosféru novostavieb? Zabudni na pravé uhly a nudné dispoz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 5943 €/m²

2-izbový byt na predaj v River Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 51 m²

2-izbový byt o rozlohe 51,17m2 s balkónom (6,56 m2) sa nachádza v bytovom komplexe River Park.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,900 € 7057 €/m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Bôrik 56m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt situovaný v prestížnej rezid

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 4464 €/m²

AZ. AZ Ponúka prémiový 1-izbový byt v Metropolis s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AZ Ponúka nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt sa nachádz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 €

AZ. PANORAMA CITY: Luxusný 3 izbový byt na 30. poschodí s dychberúcim výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 103 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje moderný mestský životný štýl a zároveň je bezpečnou invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5816 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NANDU - predaj 3i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.39 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 5438 €/m²

NANDU - predaj 2i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60.52 m²

NANDU ponúka na predaj 2-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 5288 €/m²

REZERVÁCIA! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Radlinského ul., BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 57 m²

REZERVÁCIA!! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj tichý a priestranný 2 izbový byt s garážou v novostavbe na Moskovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Moskovská | 72.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný a tichý 2-izbový byt s garážou v modernej novostavbe n

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 5090 €/m²

AZ. Jakubovo námestie: 77 m² pod 3 m stropmi, ticho, história a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 77 m²

AZ. PONÚKAME NA PREDAJ IDEÁLNY PRIESTOR PRE LUXUSNÝ MESTSKÝ BYT, PRESTÍŽNY ATELIÉR ALEBO REPREZ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,900 € 4414 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový 3-izbový byt navrhnutý dizajnérkou v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lešková, 811 04 Bratislava | 67.26 m²

Resido Concept pripravuje na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 5784 €/m²

Komplet zariadený 2 izbový apartmán - Rezidencia žilinská (508)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 38.59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Byt o výmere 38,59m2 + 6,91m2 bal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,000 € 6323 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt so záhradou v prestížnej časti Starého Mesta na Javorinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkou súkromnou záhradou na Javorinskej ulici v pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 4861 €/m²

4 - izbový byt s balkónom priamo v centre Bratislavy na Paulínyho ul. (BA I - Staré Mesto) na predaj, na začiatku pešej zóny - vedľa hotela Carlton

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Paulínyho | 137 m²

4 - izbový byt na predaj v Bratislave m.č. Staré Mesto, na Paulínyho ul. Byt sa nachádza na 3.p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 5073 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame jedinečný 2-izbový mezonet na Žilinskej ulici pri Slovenskom rozhlase

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 57.21 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj jedinečný 2-izbový mezonetový byt na Žili

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,700 € 5239 €/m²

4iz. ateliér v srdci mesta Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Cintorínska | 173 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj jedinečný, moderný, slnečný a vzdušný nebytový pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

685,000 € 3960 €/m²

PREDAJ – Investičný apartmán 153,9 m² s dlhodobým nájomcom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 153.9 m²

PREDAJ – Investičný apartmán 153,9 m² s dlhodobým nájomcom | Na Hrebienku, Bratislava Ponúkame

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3112 €/m²

Charizmatický staromestský byt 216 m2 s 30 m2 terasou s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Povraznícka | 215.6 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt vo vyhľadáva

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

538,000 € 2495 €/m²

Arvin & Benet | Historický byt po kompletnej rekonštrukcii s tichou terasou a vlastným parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 139 m²

Tichý vnútroblok medzi ulicami Fraňa Kráľa a Štefánikovou. Jedna z posledných adries v centre,

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie