2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt na predaj s terasou ~60 m² a garážou 30 m², Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 92.9 m²

Tento byt je výnimočný. Spája veľkorysý interiér, nadčasovú rekonštrukciu, výbornú polohu pri D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 6448 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt na Krížnej s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88.2 m²

Predstavte si veľkorysý priestor priamo v pulzujúcom širšom centre Bratislavy, kde máte všetko

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Byt na predaj - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný p

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5493 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5000 €/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

Na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou a optimálnou polo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj 4+1 izbový byt, 110 m2, 2 balkóny, Obchodná ul, centrum BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

REB.sk ponúka na predaj veľký 4+1 byt s dvoma balkónmi v srdci Starého Mesta – Obchodná ulica,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

AZ. UNIKÁT: Svetlý 60 m² byt na Nám. M. Benku: Nadštandardná metráž s potenciálom 2-izbového bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 60 m²

Lokalita: Námestie Martina Benku, Bratislava I – Staré Mesto Výmera: 60 m² + balkón (1 m²) Stav

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

294,900 € 4915 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt v projekte BLUMENTAL s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 6371 €/m²

NA PREDAJ, moderný 3-izb. byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beskydská | 77.49 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5420 €/m²

TOP PONUKA: Predaj 2i bytu na LEŠKOVEJ UL., BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt s garantovaným výnosom v e

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

ZWIRN III, 2-izb. byt na Košickej ul. NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 53.58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

393,400 € 7342 €/m²

PREDAJ, 3-izb. byt s balkónom v centre | DUNAJSKÁ, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj elegantný byt v centre Bratislavy – Dun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

456,500 € 5072 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│INOVECKÁ, 3-i byt, 126 m2 - PRIESTRANNÝ byt s predzáhradkou a garážou VEDĽA HRADU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Inovecká | 125.99 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, veľkorysý 3-i byt V PRESTÍŽNEJ LOKALITE na Hradnom kopci, hneď ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,990 € 4524 €/m²

DIRECTREAL|Staromestský byt s výmerou 94 m2 v úplnom centre Bratislavy, Františkánske námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s výmerou 94 m2 v historickom ce

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 4777 €/m²

Priestranný trojizbový byt v bytovke s veľkorysým vnútroblokom | veľká pivnica a balkón - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie