Predaj 4,5 izbového bytu v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 164 m²

Strakova ulica (Staré Mesto, BA I.) – slnečný 4,5 izbový byt na okraji pešej zóny v centre mest

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 3963 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70.9 m²

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku Na predaj priestranný plne klimatizovaný 2 izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 5219 €/m²

člen NARKS

Predaj 4 izbového bytu, Gorkého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 131 m²

Gorkého ulica (Staré Mesto, BA I.) - 4-izbový investičný byt s výmerou 130,31 m², 5/6 p., výťah

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

Predaj 5 izbového bytu, Drotárska cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 165 m²

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – 2.poschodie – byt č. 2 - 5 izbový o výmere o 165 m2 s p

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,000,000 € 6061 €/m²

člen NARKS

3 Izbový byt na ulici Jozefa Krónera na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jozefa Kronera | 125 m²

Ulica J. Krónera (Staré Mesto, BA I.) - 3 izbový byt v novostavbe (kolaudácia 2005) s možnosť

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

1 Izbový byt na Dunajskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 39 m²

Dunajská ulica (Staré Mesto, BA I.) - priestranný 1 izbový byt v centre mesta v novostavbe (rok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,500 € 6218 €/m²

člen NARKS

DUBAI - 2 izbový byt Jumeirah Village Triangle (JVT) PREDPREDAJ - OFF-PLAN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynské nivy | 60 m²

Dubaj nie je len mestom luxusu a impozantných mrakodrapov – je to miesto neobmedzených príležit

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,900 € 3315 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt INVESTIČNA PRILEŽITOSŤ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 70 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívnu NOVOSTAVBU v horskom prostredí aj zjazdovka aj r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 2929 €/m²

Predaj 3i bytu v Starm Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 104 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,500 € 4091 €/m²

2izbový byt byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 82 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 4085 €/m²

Predaj nadštandartného bytu v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczova | 83 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,500 € 4042 €/m²

Apartmán s výhľadom na Staré mesto - Rezidencia Žilinská (704)

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 26.87 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 26,87m2 + 4,13m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,119 € 7969 €/m²

2 izbový apartmán v Starom meste s výhľadom - Rezidencia Žilinská (701)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 48.16 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 48,16m2 + 10,40

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,430.8 € 6820 €/m²

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | VÝNIMOČNÝ 4-izbový byt rozdelený na DVA SAMOSTATNÉ BYTY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

458,400 € 4244 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 1-izbový byt pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Strelecká | 24 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,500 € 7063 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 3-izbový byt na Hradnom kopci, v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 89.51 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACQ

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 3463 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 4-izbový byt 102,73 m2 na predaj na Gunduličovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 102.73 m²

Ponúkame byty na predaj v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduli

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,050 € 4600 €/m²

TRNAVSKÉ Mýto - 4 iz. byt , tehlový dom , samostatná garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,900 € 3608 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE 4-IZB. BYT, EŠTE NEOBÝVANÝ, VÝHĽAD NA DUNAJ A HRAD, TERASA, 2x PARKING, PRIBINOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141.16 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt v jednom z najprestí

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

Predaj - štýlový 2i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - štýlový 1,5i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 1

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,000 € 3591 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie