Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt B19 – dokonalý byt so súkromnou terasou a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 4 izbový byt v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 125 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

997,400 € 7979 €/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

584,010 € 6371 €/m²

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 112 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

589,400 € 5263 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 3 izbový byt s terasou B103

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Partizánska | 156 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,120,640 € 7184 €/m²

Luxusný 2 izbový byt s veľkou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 62.3 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva luxusný skolaudovaný 2 izbový byt 62,30m2 s veľkou záhradou 8

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,660 € 8518 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ - Na predaj príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Palisády, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 68 m²

Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa v jednej z najprestížnejších lo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 88 m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto, komplet. rekonštrukcia bytu aj bytového domu, 1/6, ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4534 €/m²

PREDAJ >> 4-izbový byt v ikonickom dome Weinwurm | Lermontovova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lermontovova | 87.3 m²

Realitná kancelária MENSORI ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izb. byt na ulici Lermontovova 11 situ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 8591 €/m²

Na predaj: Reprezentatívne nebytové priestory v lukratívnej lokalite priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 51 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne nebytové priestory s výmerou 50,6 m², situované v prestížnej čast

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4608 €/m²

Predaj 1i bytu v starom meste po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou, Križna ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj: 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Križná ulica Ponúkame Vám

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

230,000 € 6571 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3,5-izbový byt s 50 m² terasou pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 158 m²

Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 3,5-

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 3348 €/m²

Predávame 2-izbový byt s potenciálom prerobenia na 3-izbový na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 71.83 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 2-izbový byt na Špitálskej ulici v Starom Mes

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4302 €/m²

Bývanie v srdci Starého Mesta môže byť realitou!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 65 m²

V srdci bratislavského Starého Mesta sa ponúka byt, ktorý v sebe nesie charakter pôvodnej mests

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,990 € 4969 €/m²

Predaj - 4 izbový byt Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 88 m²

N100-114-EMJU Hľadáte byt, ktorý by ste si zariadili podľa vlastných predstáv? Potrebujete p

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

PREDAJ štýlový 4+1 izb.byt+2 balkóny Bratislava-Staré Mesto (N011-114-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Predstavte si bývanie, kde sa noblesa minulosti stretáva s komfortom súčasnosti. Tento štýlový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 €

Na predaj 2 izbový byt Bratislava - Staré Mesto, čiastočná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 55.87 m²

F002-112-TIEGa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto. Novozrekonštruovaný

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

301,800 € 5402 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! NADŠTANDARDNÝ 3i BYT V SRDCI STARÉHO MESTA, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhradnícka | 0 m²

Bývanie, kde každý deň začína s výhľadom na historické centrum hlavného mesta a zároveň celé St

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,750 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj bytu v samotnom centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 95 m²

F022-113-SIMI Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto na M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 5568 €/m²

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

HALO reality - Predaj, apartmán Bratislava Staré Mesto, Bottova - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Bottova | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

297,500 € 8500 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Obchodná, s terasou a parkovacim státim - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

355,000 € 3944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 4706 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie