HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Hollého

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 92 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4130 €/m²

Investičný apartmán 40 m² v centre Bratislavy – Obchodná ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Ponúkame na predaj výnimočný investičný apartmán o výmere 40 m² situovaný v samotnom srdci Brat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 4225 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 56 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto ako na dlani a zároveň si užívate pokoj vysoko nad jeho r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,900 € 5766 €/m²

Predaj 2-izbového bytu pri vlakovej stanici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44.5 m²

Predám elegantný 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Šancovej ulici. Byt sa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

245,400 € 5515 €/m²

JKVreal ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt v Panorama City – Landererova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 76 m²

V ponuke máme štýlový 3-izbový byt nachádzajúci sa na 9. poschodí prestížneho rezidenčného komp

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

432,000 € 5684 €/m²

Útulný 3-izbový byt na Obchodnej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Starého Mesta na Obchodne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Moderný 1-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Továrenská | 34.5 m²

Ponúkam na predaj Moderný 1 izbový byt v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 8087 €/m²

Nový 1-izbový byt v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkam na predaj nový 1 izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Čoskoro na predaj 3izb byt s vysokými stropmi v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 78 m²

Čo na vás čaká: Stropy 3,3 m – vzdušný priestor, aký v bežnom byte nenájdete 77,7 m² + 10,5 m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5244 €/m²

2 byty v jednom byte-usporiadaj si ho podľa seba alebo užívaj prémium bývanie 3-izbového bytu v najlepšej štvrti mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 111 m²

Predstavte si ráno, keď sa zobudíte a slnečné lúče preplnia váš priestor. Otvoríte žalúzie a hi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

880,000 € 7928 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Veľkorysý 127 m² tehlový byt na Palisádach s variabilnou dispozíciou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 127 m²

Pripravujeme na predaj priestranný mestský byt v tehlovom bytovom dome na prestížnej adrese v B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný 4 izbový byt v tehlovom dome pod Slavínom s dvojgarážou a výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mošovského | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt na Mošovského ulici v bratislavskom Starom Meste. Te

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

463,500 € 4931 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Obchodná | 40 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 4225 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108967 | Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7 sa nachádza na prestížnej adrese priamo v p

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113437 | Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 36 m²

Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy predstavuje atraktívne sp

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112028 | Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² v kompletne zrekonštruovanom historickom dome

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 121 m²

Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² je situovaný v kompletne zrekonštruovanom histori

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113309 | 5-izbový byt s priamym vstupom do záhrady na prestížnej adrese v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Godrova | 160.18 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový 5-izbový byt s priamym vstupom do záhrady,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVABODA & WILLIAMS | 110462 | Ponúkame na predaj elegantný 5-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

V obľúbenej lokalite Starého Mesta neďaleko Prezidentskej záhrady sa nachádza tento elegantný 5

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

950,000 € 6129 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113084 | Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Suché mýto | 82 m²

Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto v srdci Bratislavy p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

481,400 € 5871 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108440 | Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Paulínyho | 138 m²

Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí vedľa hotela C

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,990 € 5435 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112099 | Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobrovičova | 160 m²

Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy na Dobrovičovej u

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112449 | Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou na 1. NP staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 145 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou je situovaný na 1. NP staromestskej vily v j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4476 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie