SVOBODA & WILLIAMS | 112462 | Prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou murovanou garážou v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Godrova | 181 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 110669 | Noblesný 5-izbový byt s 2 balkónmi a parkovacím státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

V obľúbenej lokalite bratislavského Starého Mesta sa nachádza tento noblesný 5-izbový byt s 2 b

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

785,000 € 5065 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110702 | Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 102 m²

Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m², privátnou záhradkou vo dvore a vysokými stropmi s

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3912 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112467 | Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 112 m²

Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily v jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3929 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 102094 I 4-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 181 m²

Unikátny 4-izbový strešný pethouse v rezidencii City Gate s výhľadom na dominanty Bratislavy pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 6072 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109903 | Štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výnimočným výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 91.5 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výni

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 5082 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 108967 I 6-izbový byt s terasou pri Michalskej bráne v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7 sa nachádza na prestížnej adrese priamo v p

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112472 | Dvojizbový byt na 1. poschodí v mimoriadne obľúbenej rezidenčnej časti Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 60 m²

Dvojizbový byt na 1. poschodí (2. NP) bytového domu disponuje pivnicou a podlahovou plochou 59,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 6000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112452 | Sofistikovaný a dizajnovo zariadený 5-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Palisády | 154 m²

Sofistikovaný a dizajnovo zariadený 5-izbový byt s pivnicou sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 110072 | Výnimočný päťizbový mezonet s dvoma terasami

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 211 m²

Výnimočný päťizbový mezonet s dvoma terasami, situovaný na najvyšších poschodiach prestížneho p

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,900 € 5165 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112822 | Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto je umiestnený v novos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,070,000 € 6903 €/m²

NA PREDAJ ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA – GORKÉHO ULICA, BRATISLAVA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 101 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a atypický 3-izbový byt v jednej z najprest

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4941 €/m²

PREDAJ 4 izb. bytu - Gunduličova, BA I, 103m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 0 m²

Ponúkame na predaj 4 izb. byt na Gunduličovej ul. v Bratislave na prestížnej adrese uprostred b

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 12.09.2024
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 €

NA PREDAJ VEĽKÝ 2 IZB. BYT (nebytový priestor) PRIAMO POD BRATISLAVSKÝM HRADOM - MIKULÁŠSKA ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 izbový byt v historickom centre Bratislavy, priamo pod Bratislav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4700 €/m²

GRAVITAS | 4-izbový byt (apartmán) v Starom Meste na Čajakovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čajakova | 89.05 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový byt (apartmán) v štvorpodlažnom objekte v ucelenej mestsk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,080 € 4380 €/m²

POTENCIÁL NA GRÖSSLINGOVEJ - 4IZBOVÝ BYT PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 112 m²

B10 ponúka na predaj tento výnimočný 4 izbový byt v tehlovej stavbe z roku 1986 na Grösslingove

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,900 € 4463 €/m²

CENA DOHODOU! GORKÉHO - Veľkorysý 3-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s neopakovateľnou atmosférou historického centra, alebo výnimočnú investičnú pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Štýlový 3-izbový byt v srdci Starého Mesta – Grösslingová

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v absolú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,900 € 5436 €/m²

Pripravujeme do ponuky 4 - izbový byt Bratislava - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 160 m²

Pripravujeme do ponuky výnimočný 4-izbový byt s unikátnymi architektonickými prvkami v historic

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,440,000 € 9000 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svetlá | 55.94 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,900 € 4289 €/m²

!REZERVOVANÉ! Štýlový, priestranný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste BA - Murgašova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Murgašova | 110 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,900 € 4045 €/m²

BYT, KTORÝ MÁ PRÍBEH – MICHALSKÁ ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

BYT, KTORÝ MÁ PRÍBEH – MICHALSKÁ ULICA, STARÉ MESTO V historickom centre Bratislavy, na prestí

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie