Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Novom Meste - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Novom Meste - ideálne oblasť Kramáre. Cena

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

349,999 €

člen NARKS

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4348 €/m²

Veľký klimatizovaný 5 izbový byt 145m2, 2X garážové státie, Bratislava III, Nové mesto, Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľký 5 izbový byt s 2 balkónmi, parkovaním, BA III, Nové mesto, pri OC VIVO a jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ulica Byt sa

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA, KRAMÁRE, PETSFRIENDLY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Dérera | 73 m²

Realitná kancelária ARCHEUS Vám ponúka príležitosť prenajať si slnečný a priestranný 3-izbový b

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM, 2 LOGGIE, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Dérera | 78 m²

Panoramatické bývanie nad mestom: Priestranný 3-izbový byt s 2 loggiami na Kramároch! ​Hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,500 € 3455 €/m²

5 IZBOVÝ BYT S TERASOU PRE NÁROČNÝCH, BRATISLAVA-JASKOVÝ RAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Jaskový rad | 130 m²

Bývanie, kde susedov takmer nestretnete: 5-izbový byt s terasou na Jaskovom rade Hľadáte únik z

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE S ATMOSFÉROU – ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska 25 | 66 m²

Hľadáte bývanie, do ktorého sa zamilujete hneď pri vstupe? Miesto, ktoré spája moderný dizajn,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obľúbená lokalita - KRAMÁRE: 2 iz., 62,5 m2; Jahodová ul., Nové Mesto, BA III., 264 000,-€

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

264,000 € 4224 €/m²

Svetlý 4-izbový byt s krásnym výhľadom – Kramáre, Bardošova, pokojné rodinné bývanie v zeleni Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 80.5 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 4-izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,990 € 3727 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | pri Ľudovom nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ľudové námestie | 110 m²

Štýlové 4-izbové bývanie v mestskom dome so záhradkou s udržiavanou zeleňou – príjemná lokalita

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

Predaj 2-izb. bytu na Kraskovej ul., pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 62 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4435 €/m²

Snívate o mestskom bývaní ,využite príležitosť skvelého tehlového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Česká | 59.7 m²

Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4186 €/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý 3 izbový byt s balkónom s moderným dizajnom a s nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3706 €/m²

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

Babony TRE | Slnečný a priestranný dvojizbový byt na Kolibe s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bellova | 112 m²

Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Babony TRE | Nadštandardný byt na Kolibe s výhľadom a terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 173 m²

TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lok

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 5491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Penthouse s dvomi terasami, výťahom a záhradou /125m2/ v rodinnom dome_Zátišie, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 125 m²

3D prehliadka Penthouse-u na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=vsdS34HzcUP Exkluz

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 3599 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie