4 izbový byt | Nové Mesto | 80 m²
Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť
280,000 € 3125 €/m²
Garsónka | Nové Mesto | 30 m²
130,000 € 4000 €/m²
3 izbový byt | Nové Mesto | 70 m²
230,000 € 3286 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ
296,990 € 4950 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²
Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený
342,800 € 6338 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 70.8 m²
422,800 € 5972 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²
342,900 € 6058 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 70.81 m²
442,900 € 6255 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
326,900 € 5763 €/m²
1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²
242,900 € 6613 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
323,400 € 5702 €/m²
1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²
244,900 € 6668 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 67 m²
HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt na Vajnorskej ulici, v blízkosti centra Realitná kancelária
570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
319,900 € 5640 €/m²
1 izbový byt | Račianska | 45 m²
DAHLEH Ponúka Na prenájom ponúkame priestranný 1-izbový byt s balkónom v modernom rezidenčnom k
590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Matúškova | 63.16 m²
Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj 2i byt v rezidencii Winehills na Matúškovej ulic
284,900 € 4511 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 52 m²
Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na prenájom jedinečný, moderný a extrémne tichý 2 izbový by
820 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Račianska | 54 m²
Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka na prenájom nádherný 2-izbový byt v novostavbe GUT
695 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Varšavská | 87 m²
Ponúkame na DLHODOBÝ PRENÁJOM (min. 1 rok) tento MODERNÝ a SVETLÝ 3-izbový byt S LOGGIOU a S PA
1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 95.38 m²
Hľadáte nový, štýlovo zariadený byt na prenájom v lokalite s výbornou dostupnosťou? Realitná k
1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Plzenská | 81 m²
Prenajmeme veľký 3 izb. byt s loggiou vo výbornej lokalite v blízkosti Trnavského mýta - Brati
600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 96 m²
Moderný 3-izbový byt s rozlohou 96 m2 a 2 loggiami (3m2 a 6m2) sa nachádza na ulici Pod Vachmaj
1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.