RELIART»Koliba: Prenájom 4i, lux. bytu,terasa, BAZÉN/eng.text inside

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Zlatej nohe | 165 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, slnečný 4-izbový byt s terasou sa nachádza v projekte "Minergo" n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

**Byt na Kolibe so ZÁHRADOU (53m2) a PARKOVACÍM MIESTOM**

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Boskovičova | 52.3 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt v TEHLOVOM dome s vlastnou ZÁHRADOU (53m2) a PA

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,000 € 3786 €/m²

KÚPA 4-IZB BYT Bratislava- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 4-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: 1i apartmán - výhľad na mesto | Tehelné pole - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.4 m²

REZERVOVANÉ Na predaj moderný 1-izbový apartmán v novostavbe v projekte Tehelné pole na Bajkal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Prenajmeme 3 izbový byt na Belehradskej ulici pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Belehradská | 68 m²

Prenajmeme 3 izbový byt na Belehradskej ulici pri Račianskom mýte Byt je zvýšenom prízemí /5 po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt v projekte Na Varte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 98 m2 sa nachádza v príjemnom rezidenčnom komplexe Na Varte v t

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj zaujímavého bytu s loggiou priamo oproti Kuchajdy a nákupného centra POLUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 77.4 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 a pol -izbový byt na Vajnorskej ul. v Bratislave, v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 3720 €/m²

Moderný 3-izbový byt s terasou a parkovaním – širšie centrum, Račianske mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj nový 3-izbový byt v kvalitnej novostavbe, situovaný v atraktívnej lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,999 € 6316 €/m²

TOP INVESTIČNÝ BYT V III VEŽIACH

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²

Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,800 € 4502 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 izb byt, 84m2, Nám. Biely kríž 4, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Biely kríž | 84.61 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom a šatníkom na Námestí Biely kríž 4, B

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 3534 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 izbový byt na Kramároch v tichej lokalite na Višňovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Višňová | 69.3 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite Bratislava – K

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 3752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na Bajkalskej ulici v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 80 m2 a terasou (13m2) sa nachádza v rezidenčnom projekte Tri v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 2i byte s balkónom pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54.69 m²

Ponúkam na predaj čiastočne prerobený, priestranný 2-izbový byt vhodný na dotvorenie podľa vl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4334 €/m²

Obrovský potenciál! Veľkorysý 2-izbový tehlový BYT s možnosťou prerábky na 3-izbový, BA Mierová kolónia, 79,25 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

Rezervované: Prenájom: Petfriendly 2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Pri mýte, Račianska

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Hľadáte pohodlné a moderné mestské bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? R

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 93 m² ꓲ ROBOTNÍCKA ꓲ priestranný zrekonštruovaný byt kúsok od Trnavského mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 93 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Tento byt má niečo, čo sa nedá kúpiť dod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3656 €/m²

Predaj 2.izbového bytu v blízkosti Tehelného pola.55m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Nové Mesto –

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

218,000 € 3964 €/m²

Gansberg Koliba, 4i. dizainovo nadčasový byt s panorámou Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jeséniova | 150 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj značkovo dizajnérsky a na mieru zariadený, tichý

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

779,000 € 5193 €/m²

Predaj 3i bytu s loggiou na Jahodovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56 m²

Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohrad

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4534 €/m²

FRANK ZICHER – Predávame veľkometrážny 4.i byt s 2 terasami a výhľadmi na mesto aj Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tomášikova | 227 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s dvoma terasami v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,000 € 2815 €/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱3-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.78 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - nový 3i byt 100 m², walk-in šatník, Trnavská cesta, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 100.92 m²

Hľadáte nový, štýlovo zariadený byt na PRENÁJOM v lokalite s výbornou dostupnosťou? Realitná k

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3i byt v štandarde s možnosťou dokončenia, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²

Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4138 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie