4-izbový mezonetový apartmán - Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 122.9 m²

Hľadáte miesto, kde po náročnom pracovnom týždni skutočne vypnete? Alebo investíciu, ktorá má p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

330,000 € 2685 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

HALO reality - Predaj, apartmán Ružomberok, Malinô Brdo, Hrabovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 34 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,900 € 3085 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOM-REALÍT, - Relaxačná záhrada pri Zlatých pieskoch

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečnú mestskú záhradu na oddych a relax v obľúbenej záhradk

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 11000 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný 5-izbový byt 150 m2, Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

Apartmán | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný a svetlý 5-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

334,900 € 2233 €/m²

Apartmán v Hrabovskej doline vo Fatrapark2 pri stredisku Malinô Brdo ski /bike family park

Reality Ružomberok

Apartmán | 37 m²

Investičný apartmán pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, vstupnej chodby,

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

135,000 € 3649 €/m²

člen NARKS

Znížená cena- Penthouse so strešnou terasou a otvoreným výhľadom na more, Kaštela

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame vám exkluzívny penthouse s otvoreným výhľadom na more v atraktívnej lokalite Kaštel Go

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 6667 €/m²

AstonReal: predaj 3-izbový apartmán 73m2, garážové státie - Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Apartmán | Slavkovská | 73 m²

Na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán v Novej Lesnej – ideálna príležitosť pre milovníkov tu

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

člen NARKS

HD REALITY, Predaj, apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | A. Kmeťa 126/14 | 48.19 m²

V srdci mesta UNESCO Banská Štiavnica priamo na krásnom Trotuári v historickej budove Vám ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

149,900 € 3111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 izbový apartmán Fatrapark Hrabovo Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 20.7 m²

Máme pre vás na predaj, kompletne zariadený a vybavený 1 izbový apartmán s kuchynským kútom, o

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

87,990 € 4251 €/m²

„Investuj pri mori" – 300+ apartmánov v Bulharsku aj Na splátky

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) rôzne apartmány pri mori (štúdia, 2+kk, 3+kk a 4+kk)

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko, 2 izbový apartmán 180 metrov od mora, parking.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Chorvátsku. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj

135,000 € 3517 €/m²

3 izbový Apartmán v Chorvátsku 120 metrov od mora.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2415 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový apartmán s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Hrabovská dolina na predaj!

Reality Ružomberok

Apartmán | 27 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderný j

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,990 € 3889 €/m²

Na predaj 2 izb. Apartmán *Miesto medzi prácou a domovom, miesto, kde má oddych svoj štýl*

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 50 m²

Apartmán v srdci Donovál – miesto, kde má oddych svoj štýl. Predstavte si rána s vôňou hôr, ká

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 3980 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 40.7 m²

Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 4398 €/m²

Apartmán v blízkosti jazera a lyžiarskeho strediska - Hrabovská dolina, Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | 37.1 m²

Ponúkame na predaj štúdiový apartmán o výmere 37 m2 v Ružomberku - časť Hrabovo, len pár metrov

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

128,000 € 3450 €/m²

Kója a parkovacie státie na predaj, Fatrapark 2 Ružomberok

Reality Ružomberok

Apartmán | 14 m²

Na predaj uzamykateľná kója (pivnica) + parkovacie státie v apartmánovom dome Fatrapark 2, Hrab

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

16,990 € 1214 €/m²

Predaj veľkometrážneho apartmánu 125 m2 vo vilovom dome

Reality Banská Bystrica

Apartmán | 124 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny veľkometrážny apartmán v tichej vilovej časti Banskej Bystrice,

Publikované: 07.12.2022 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 1007 €/m²

Priestranný byt v Apartmánoch Lomnica v Tatrách

Reality Poprad

Apartmán | 73.88 m²

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v bytovom dome A

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Investičný apartmán neďaleko pláže v letovisku La Mata, Torrevieja

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Hľadáte ideálne miesto na letný pobyt pri mori a zaujímavú investíciu? Ponúkame na predaj prie

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Rekreačný apartmán v Hoteli Lesná****

Reality Stará Lesná

Apartmán | 23.78 m²

Vstúpte do sveta tatranského luxusu: apartmán v 4* Hoteli Lesná Ponúkame na predaj apartmán vo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

119,000 € 5004 €/m²

Krásny byt v Apartmánoch Lomnica v Tatrách

Reality Poprad

Apartmán | 51.65 m²

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v apartmánovom d

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Rekreačný apartmán pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 40 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Príjemný rekreačný apartmán priamo pod zjazdovkou v Telgárte

Reality Telgárt

Apartmán | 45.24 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Telgárt

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Upresniť hľadanie