Rekreačný apartmán v Telgárte

Reality Poprad

Apartmán | Nezadaná | 44.8 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 3013 €/m²

Rekreačný 2-izbový apartmán v Telgárte

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 44.8 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

135,000 € 3013 €/m²

3 izbový byt Počúvadlo - po rekonštrukcii vhodný na rekreačný apartmán

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Počúvadlo. Byt sa nachádza na 1. poschodí v bytovke so 6

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

34,000 € 479 €/m²

3-izbový apartmán 96m2,na rekonštrukciu -Super cena,Albánsko

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

☀️3-IZBOVÝ RODINNÝ APARTMÁN PRI MORI – DRAČ, ALBÁNSKO Na predaj ponúkame 3-izbový rodinný apar

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

114,700 € 1334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový apartmán v Calpe, severná Costa Blanca

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Esmeralda Suites 3D je vynikajúcou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú svetlú, dobre situovan

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj

295,000 € 2950 €/m²

Hrabovo- Apartmán s výhľadom na svah a celoročným využitím

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská cesta | 53 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán v obľúbenej rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberok.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

174,500 € 3292 €/m²

Chorvátsko, Pakoštane - zariadený byt s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HR-reality ponúka na predaj zariadený apartmán s výhľadom na more v malebne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 3385 €/m²

Apartmán v aquaparku Tatralandia na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Hľadáte Investičnú príležitosť , pravidelný výnos a stálu klientelu? Apartmán v jedinečnom re

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,500 € 2973 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový apartmán /na splátky/ – Nesebar Fort Residence, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Predstavujem vám dvojizbový apartmán v obľúbenom komplexe Nesebar Fort Residence, situovanom v

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj

88,500 € 1419 €/m²

Apartmán pri Liptovskej Mare – investícia, ktorá spája relax a výnos

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 30.2 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka atraktívnu investičnú príležitosť – štýlový jednoizbový apartmán

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

109,000 € 3609 €/m²

2-izbový apartmán na prvej línii mora – Marina View Fort Beach, Sveti Vlas, Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Hľadáte apartmán priamo pri mori s nádherným výhľadom? Táto nehnuteľnosť v komplexe Marina Vie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj

119,000 € 1630 €/m²

Štúdio s výhľadom na more v luxusnom komplexe Garden of Eden – Sveti Vlas, Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Hľadáte štýlový apartmán priamo pri mori v jednom z najluxusnejších rezortov na bulharskom pobr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj

115,000 € 2300 €/m²

Kod 47/26°° Ostrov Pag, NOVALJA Dva apartmány, 2. poschodie a podkrovie v budove so spoločným dvorom

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Predaj dvoch apartmánov v Novalji - 2. poschodie a podkrovie, ulica Ivana Palčića Ponúkame na p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj

190,000 € 4750 €/m²

2-izbový apartmán s frontálnym výhľadom na more – DIT Majestic, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový apartmán v obľúbenom a výborne udržiavanom letnom kompl

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj

120,000 € 1304 €/m²

Ponuka apartmánov v Royal Beach Barcelo – Slnečné pobrežie , Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Ponúkame na predaj rôzne typy apartmánov v prestížnom komplexe Royal Beach Barcelo, ktorý sa na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj

Info v RK

Trogir – Okrug Gornji, zariadený dvojspálňový apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HR – reality ponúka na predaj výnimočne atraktívny dvojspálňový apartmán na

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj

300,000 € 4412 €/m²

Exkluzívna príležitosť v Podhájskej s investičným potenciálom. Nehnuteľnosť, ktorá má polohu, dispozíciu aj charakter.

Reality Podhájska

Apartmán | 793 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový rekreačný komplex v Podhájskej – ideálny na rodinné aj firem

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena na vyžiadanie

Murovaná stodola s možnosťou prerobenia na chalupu v obci Podkylava, okres Myjava

Reality Podkylava

Apartmán | 1,080 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú stodolu s možnosťou prerobenia na chalupu v obci Podkylava,

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Podkylava

104,000 € 96 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! CELOROČNÉ BÝVANIE! TROJPODLAŽNÁ MUROVANÁ CHATA BELUŠSKÉ SLATINY, OBECNÝ VODOVOD + PLYN, VIDEO + 3D PREHLIADKA, POZEMOK 919M2

Reality Beluša

Apartmán | 185 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video s vizual

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Beluša

146,000 € 838 €/m²

PREDAJ apartmánu 64m2 s balkónom 21m2 a parkovacím miestom 14m2 Donovaly Panorama

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

2 izbový apartmán 64 m2 na 3 poschodí (s výťahom) v stave holobyt s parkovacím miestom v komple

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Donovaly

180,000 € 2813 €/m²

Štúdio,Gerber residence 2 Sunny Beach,Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Zariadený garsón s balkónom na predaj | Gerber Residence 2, Slnečné pobrežie ponúkam na predaj

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

50,000 € 1515 €/m²

Na prodej zařízený apartmán s výhledem na moře, Krk, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej zařízený apartmán s výhledem na moře v obci Klimno na ost

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj

215,000 € 3152 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie