RE0005410-20-000001 (336)

AGENT.SK | 2-izbový byt v Eurovea Riverside

549 900 € 5 850 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
2-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
94 m2
Ulica:
Pribinova

Mesto:
Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika
Aktualizovaný: 19. 02. 2020 1. publikácia: 19. 02. 2020
Pozrite si video prehliadku: https://youtu.be/RA4yFJZg7PE alebo 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=7VtNKC8zGTF
2-izbového mezonetu v Eurovea Riverside, ktorý ponúka exkluzívne na predaj AGENT.SK. Z bytu je krásny výhľad na Dunaj a jeho nábrežie.

Byt je ihneď voľný k nasťahovaniu a je možné k nemu dokúpiť garážové stojisko v cene 39.900 € vrátane DPH.

Byt má južnú orientáciu a nachádza sa na 1. poschodí (2. nadzemnom podlaží). Vstup do budovy je zabezpečený videovrátnikom. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom a bezpečnostnou službou 24/7.

Dispozícia bytu pozostáva z obývacej miestnosti s francúzskym balkónom, kuchyne, jedálne, chodby a kúpeľne s toaletou. Na poschodie je prístup po nerezovom schodisku so sklenenými nášľapmi s vchodom do priestrannej spáľne, kúpeľne a šatníka. Poschodie je výborne presvetlené denným svetlom, ktoré sa naň dostáva prostredníctvom sklenej steny, cez ktorú je výhľad priamo na Dunaj a jeho nábrežie.

V byte je nainštalovaná nová klimatizácia s možnosťou vykurovania. Podlaha je z gresovej dlažby v imitácii drevenej podlahy. Vo všetkých stenách bola vymenená izolácia za hrubšiu, zvukotesnú a tiež boli menené sadrokartónové steny. Nová je aj elektroinštalácia. Závesy a záclony sú pripevnené na koľajnicovom systéme umiestnenom v strope s elektrickým pohonom. Ovládajú sa prostredníctvom diaľkového ovládania.

V kuchyni sú zabudované vstavané kuchynské spotrebiče značky Elektrolux - varná doska, rúra, umývačka a chladnička s mrazničkou. Tiež digestor značky Faber. Šatník na poschodí a vstavaná skriňa vo vstupnej chodbe boli realizované štúdiom Hilkovič. V kúpeľniach a v šatníkoch sú posuvné dvere.

NÁŠ NÁZOR

Priestranný a svetlý byt v Eurovea Riverside s krásnym výhľadom dotvára pozitívnu a relaxačnú atmosféru moderného mestského bývania.

Eurovea City je už teraz dynamická, obchodná, zábavná, obytná a administratívna štvrť. Vďaka pokračovaniu výstavby projektu Eurovea 2, pribudnú do nej nové parky, námestia, športoviská a verejné priestory. Eurovea City sa tak stáva ideálnym miestom pre život, biznis a relax.

Z nášho pohľadu je práve toto miesto novým moderným centrom Bratislavy a zároveň bezpečnou investíciou do nehnuteľnosti. Lokalita už teraz ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, tisícky pracovných miest a výbornú dostupnosť z a do Bratislavy.

Všetko je doslova na skok. Obchodné centrum, ktoré bude rozšírené na plochu 95.000 m² je priamo v polyfunkčnom objekte vedľa rezidentskej zóny Eurovea Riverside. Nová budova Slovenského národného divadla sa nachádza cca 230 m od bytu. Lokalita ponúka nábrežie, cyklotrasu, bežeckú trasu, fitness, detské ihriská, škôlky, školy, univerzity, zeleň, námestia, obchody, služby, hotel Sheraton, reštaurácie, kaviarne, bary a dopravu. Historické centrum aj Bratislavský hrad sú vzdialené len pár minút pešou chôdzou. V Eurovea City a blízkom okolí sídlia významné spoločnosti a verejná správa. Rýchle napojenie je aj na diaľničný obchvat do okolitých európskych metropol, ako je Viedeň, Budapešť a Praha.

Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.
Prečítať viac

Charakteristika

Podlahová plocha: 94 m²
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Poschodie: 1 z 6
Výťah: áno
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Vybavenie: zariadený so spotrebičmi
Forma vlastníctva: osobné
Konštrukcia bytu: zmiešaná
Rok výstavby: 2012
Rok kolaudácie: 2010 - 2012
Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
Zateplenie budovy: áno
Spôsob kúrenia: ÚK + lokálne vykurovanie
Zdroj tepla: teplo z kotolne
Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
Počet parkovacích miest v garáži: 1
Internet: áno
Káblová televízia: áno
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Robert Posolda, RSc.

Robert Posolda, RSc.

+421 911 502 745 Zobraziť číslo

AGENT.SK, s. r. o.

AGENT.SK, s. r. o.

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 38

Pribinova 30
811 09, Bratislava - Staré Mesto (SK)

549 900 € 5 850 €/m2

Robert Posolda, RSc.

Robert Posolda, RSc.

AGENT.SK, s. r. o.

+421 911 502 745 Zobraziť číslo