Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²
HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária
369,000 € 3521 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²
Assenzio ponúka na predaj 3-izbový dom v Bernolákove komplet zrekonštruovaný s možnosťou prero
249,900 € 2403 €/m²
Reštaurácia | Dukelská | 74.1 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj výnimočnú podnikateľskú príležitosť – komplet
285,000 € 3846 €/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²
V Bernolákove na ulici Jabloňová ponúkam 4.-izbový bungalov na predaj. FOTKY DOMU SÚ UŽ REÁL
375,000 € 3261 €/m²
1 izbový byt | Senecka cesta | 31.07 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj efektívne riešené 1-izbové byty v projekte púpavy Bernolák
152,273 € 4901 €/m²
2 izbový byt | Senecka cesta | 47.59 m²
Ak hľadáte komfortné bývanie s moderným štandardom, 2-izbové byty v projekte púpavy Bernolák po
173,502 € 3646 €/m²
3 izbový byt | Senecka cesta | 58.2 m²
Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí
188,300 € 3235 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
EXPAT EXPERTS | Exkluzívne | Predaj | Zariadený 7-izbový rodinný dom v mediteránskom štýle, s m
649,000 € 2704 €/m²
3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²
3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie
207,000 € 2978 €/m²
4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²
Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a
285,300 € 3252 €/m²
2 izbový byt | Senecka cesta | 58.02 m²
194,700 € 3356 €/m²
Rekreačný pozemok | Sacky | 1,503 m²
Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ
1 € 0 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Sacky | 99 m²
Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽAD
1 € 0 €/m²
Garáž | 41 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž. K dispozícii bude 88 garáží v 10 samostatne stojacich objektov r
67,000 € 1634 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 480 m²
Na predaj ponúkame stavebný pozemok
199,000 € 415 €/m²
Rodinný dom | 93.5 m²
V exluzívnom zastúpení ponúkame na predaj samostatný 4 izbový bungalov vo vyhľadávanej obci Be
375,000 € 3369 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 535 m²
Na predaj ponúkame: Investičný pozemok
165,000 € 308 €/m²
Rodinný dom | Poľná | 105.63 m²
Exluzívne v zastúpení majiteľa ponúkame 4 izbovú novostavbu bungalovu v obci Bernolákovo. Dom s
375,900 € 3559 €/m²
Garáž | 23 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž vo veľkosti 23m2. K dispozícii bude 88 garáží v 10 samostatne sto
34,000 € 1478 €/m²
Rekreačný pozemok | Horný dvor | 887 m²
Slnečný rovinatý oplotený pozemok s chatkou, pivnicou a sadom, ideálny na rekreáciu aj bývanie,
115,000 € 130 €/m²
Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²
So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov
300,000 € 3339 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 120 m²
Ponúkame na predaj dva 4 izbové mezonetové byty v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami na
265,000 € 2208 €/m²
Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²
Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo
395,000 € 2633 €/m²
Rodinný dom | Trnavská | 210 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľký 3 izbový komplet podpivničený rodinný dom v ob
303,000 € 1443 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.