DIRECTREAL|Pozemk o veľkosti 976m2 s RD v pôvodnom stave, všetky IS, tichá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Tabakova | 120 m²

Directreal Office - Exkluzívnou ponukou na predaj je rodinný dom v pôvodnom stave na pozemku o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

299,000 € 2492 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Bernolákovo ID 105851

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

23,156 € 28 €/m²

5-izbový rodinný dom s krytým bazénom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 190 m²

Zenith Reality Vám ponúka na predaj priestranný, samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom so 7-á

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

469,900 € 2473 €/m²

EXKLUZÍVNE: Dom, v ktorom história dýcha moderným luxusom

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte dom, ktorý má charakter, štýl, no zároveň Vám dopraje slobodu bývania bez každodenných

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

359,000 € 1795 €/m²

Predaj - veľký 5i RD s pozemkom 1546 m2, bazénom a garážou

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Záhradná 69 | 285 m²

DOM: Tento priestranný rodinný dom sa nachádza v pôvodnej časti obce Bernolákovo, v krásnom pro

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

459,900 € 1614 €/m²

REZERVACIA ....DOM PRE RODINNÝ ŽIVOT.....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE - TEŠÍME NA OBHLIADKU a NOVÝCH MAJITEĽOV....

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Dubová | 193 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 5- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2015

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

480,000 € 2487 €/m²

člen NARKS

Predaj novostavby 3 izbového bytu s pozemkom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dunajská | 72.42 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernolákovo, len pá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

275,000 € 3797 €/m²

Predaj novostavby 3 izbového bytu s pozemkom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Dunajská | 72.42 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt (v dvojdome) s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernol

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3797 €/m²

2 izbový byt 48 m2, v centrálnej časti vyhľadávanej obce Bernolákovo. 10 km od hl. mesta Bratislava

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúkajú 2 izbový byt 48 m2 v centre obce s výbornou občianskou vybavenosťou Bernolá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

148,999 € 3104 €/m²

BOSEN | Zelené miesto pre Váš domov, obec Bernolákovo, 802 m²

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 802 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok, situovaný v tichej a obľúbenej lok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

270 €/m2 270 €/m2

člen NARKS

Bernolákovo 6.500 m2 – ORNÁ PÔDA s investičným potenciálom

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 6,500 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ BERNOLÁKOVO! – pozemky v prebiehajúcej komasácii za

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

25,000 € 4 €/m²

Predaj pozemku 1023 m² - Grobská ulica, Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Grobská | 1,023 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 1023 m² a priamym prístupom z Grobskej ulice s hranicami

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

100 €/m2 100 €/m2

PREDANÝ - 5i RD so záhradkou, bazénom a klimatizáciou vo vyhľadávanej časti Bernolákova, Lipová ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 119 m²

UPHILL INVESTMENST exkluzívne ponúka nadštandardný, moderný 5 izbový rodinný dom v tichej radov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

339,000 € 2849 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Bývanie v prírode s komfortom domu

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 120 m²

TARGETreal ponúka na predaj modernú 4-izbovú záhradnú chatu vhodnú na celoročné bývanie aj rekr

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

252,500 € 2104 €/m²

TARGETreal | Rodinný dom s rozumnou dispozíciou a dvoma kúpeľňami

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľná | 92 m²

TARGETREAL ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s jedinečnou charizmou vlastnou záhrad

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

364,990 € 3967 €/m²

GRAVITAS | Stavebný pozemok v Bernolákove, Višňová ulica

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 700 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v peknom prostredí Bernol

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

Predaj - práve dokončený a skolaudovaný 4i rodinný dom v stave holodom vo vyhľadávanej a centrálnej lokalite obce Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Kvetná | 98.28 m²

RK LUXAR Vám exkluzívne ponúka na predaj práve dokončený a skolaudovaný 4 izbový rodinný dom v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

299,900 € 3051 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

PREDAJ: 3 izb. RD 87 m2, kompletná rekonštrukcia, garáž, pivnica, pozemok 1136 m2., Hlboká ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlboká | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

365,000 € 2765 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKVELÉ RODINNÉ BÝVANIE V SÚKROMÍ - KVALITNÁ STAVBA - BERNOLÁKOVO, MARHUĽOVÁ ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Marhuľová | 203 m²

Hľadáte tiché a pokojné bývanie v novostavbe rodinného domu pre Vašu rodinu? Sú Vaše priority

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

579,000 € 2852 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DVOJGENERAČNÝ 6I RODINNÝ DOM S GARSÓNKOU, DVOJGARÁŽOU A BAZÉNOM

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Čerešňová | 200 m²

hosťovský dom | záhradná kuchyňa | pivnica | špajza | walk-in šatník | krb | klimatizácia | ala

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie s pocitom rodinného domu – 3-izbový byt s pozemkom a terasou, Bernolákovo (Pšeničná ulica)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Pšeničná | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Vitajte na Pšeničnej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 3198 €/m²

Stavebný pozemok na podnikateľské účely v Bernolákove s dobrým napojením na diaľnicu D1

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Priemyselná | 11,893 m²

Popis lokality Stavebný pozemok o celkovej výmere 11.893 m2 sa nachádza v komerčnej časti obce

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

55 €/m2 55 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie