Areté real, Predaj pozemku na priemyselnú výstavbu v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Priemyselná zóna | 754 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 754 m², nachádzajúci sa v obci Bernolákovo, o

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179,000 € 237 €/m²

Praktický a úsporný rodinný dom v Bernolákove, Jelšova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

409,000 € 3689 €/m²

4-izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite Bernolákova, Hájna

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 134.13 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj krásny a moderne riešený 4-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - obchodno - skladový areál, Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | 1,024 m²

[b]Na predaj uzavretý obchodno - skladový areál v priemyselnej lokalite obce Bernolákovo s výbo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 4-izbový rodinný dom v peknej a tichej lokalite v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 130.35 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 8-ročnú novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu v obľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový podpivničený RD s garážou, ÚP 150m2, pozemok 1629m2 – Poľovnícka ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

395,000 € 2633 €/m²

PREDAJ 5 izbového rodinného domu - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 130 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, BALKÓNOM A ZÁHRADOU – BERNOLÁKOVO P

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 2885 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok (1.330 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 1,330 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK o vým

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

AXIS REAL | Stavebný pozemok (665 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 665 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

NOVÁ KOMPLET. REK., 3 – IZB. BYT, PIVNICA, BALKÓN, ul., DUKELSKÁ, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 63 m²

Na fotografiách je spravená vizualizácia zariadenia. Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúk

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

215,900 € 3427 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ 3-IZB. BYT V RD SO ZÁHRADOU, ZARIADENÝ, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Muškátová | 92 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 3-izbový byt v rodinnom dom, ktorý je súčasťou t

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

299,000 € 3250 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO PRI D1

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Bernolákovo | 4,428 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko VGP Parku a ďialnic

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

442,800 € 100 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,000 € 282 €/m²

Na predaj 3 izb. mezanín s terasou a parkovaním v rodinnom dome, v obci Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj priestranný 3 - izbový mezanín v

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

298,999 € 3054 €/m²

Na predaj novostavba veľkého 3 - izbového mezanínu so záhradou a 3 x parkovaním v rodinnom dome v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový mezanín so záhradou a

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3463 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s IS aj stav. povolením Bernolákovo 475m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Čučoriedková | 475 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj rožný stavebný pozemok v Bernolá

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

189,900 € 400 €/m²

Orná pôda - investičný pozemok Bernolákovo 1645m2

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Poľná | 1,645 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Bernol

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

Investičný pozemok Bernolákovo 604m2 - na podnikanie

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Bottova | 604 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin reál Vám ponúka na predaj pekný investičný pozemok v zasta

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

170,000 € 281 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove 802m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 802 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej ča

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

223,758 € 279 €/m²

Na predaj pozemok na pohrebnicku činnosť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Dukelská | 542 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na hlavnom ťahu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

Na predaj Investičný pozemok Orná pôda Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Hlavná | 3,820 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka výhodnú investičnú príležitost na predaj p

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

50,000 € 13 €/m²

Pozemok 6029 m² – rekreačné využitie pri Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 6,029 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RÁMCI REKREAČNEJ ZÓNY – POZEMOK V BERNOLÁKOVE PRI SENECKEJ CESTE (6029

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

18 €/m2 18 €/m2

člen NARKS

Predaj stavebný pozemok - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Ampérová | 6,318 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne stavebný pozemok pri priemyselnom parku na Amper

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

48 €/m2 48 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)