RADO | 4-izbový byt 92m2 + terasa 14m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Šípková | 92 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bernolákovo, nachádz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 2825 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok pre RD | všetky podklady | 528 m² |Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,900 € 284 €/m²

RADO | 4-izbový byt 92m2 + terasa 14m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Šípková | 92 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4-izbový dom 132m2 + pozemok 484m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

RadoReality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom – staršiu novostavbu skolaudovanú v roku 2014

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

464,999 € 4043 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KLIMATIZOVANÝ 4 IZBOVÝ RD. SO ZÁHRADOU, PARKOVANÍM A TERASOU, NOVOSTAVBA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Borovicová | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

349,000 € 2863 €/m²

4-izbový rodinný dom so záhradou a terasou – Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákova | 140 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Bernolákovo, ideáln

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

379,000 € 2707 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lúčna | 98 m²

Samostatne stojaci rodinný dom na rohovom pozemku v Bernolákove! Realitná kancelária A-nehnuteľ

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

269,000 € 3051 €/m²

Na predaj investičný pozemok na výstavbu

Reality Bernolákovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ampérová | 4,428 m²

ID: F011-14.JAKO Ponúkame vám na predaj investičný pozemok, ktorý je podľa ÚPI z 24.3.2022 vhod

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

105 €/m2 105 €/m2

Predaj moderný 4 izbový dom Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 104 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej a tichej lokali

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

385,000 € 3702 €/m²

Predaj 2 izbových bytov s predzáhradou Bernolákovo - novostavba

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbové byty v novovzniknutej a tichej lokalite medzi rodinnými domami

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,760 € 3276 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Bernolákovo, 1544 m2 pozemok

Reality Bernolákovo

Chalupa, rekreačný domček | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: SS-

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

185,390 € 2943 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bernolákovo - NOVOSTAVBA

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3459 €/m²

HALO reality - Predaj, 4-izbová záhradná chata na trvalé bývanie Bernolákovo, Sacky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bernolákovo

Záhradná chatka | 96 m²

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

184,950 € 1977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, - Dva rodinné domy na veľkom pozemku

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 360 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v pôvodnej časti Bernolákova s dvoma rodinnými

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

899,000 € 2497 €/m²

DIRECTREAL|Staveb.pozemok 976 m² so šírkou 20m a všetkými IS – pôvodná časť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²

Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

299,000 € 306 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - Pozemky Bernolákovo v novovznikajúcej lokalite

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 960 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť investovať do krásnych stavebných pozemkov v

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

230 €/m2 230 €/m2

Neibrs | 4 -izbový byt v dome s terasou a 2 parkovacími miestami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Kondrótova | 105.16 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

274,990 € 2615 €/m²

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Kondrótova | 92.03 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

274,990 € 2988 €/m²

Na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok 506m2 v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo, všetky IS

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kondrótova | 506 m²

Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo. Nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

195,000 € 385 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj investičneho pozemku Bernolakovo Senec Grob

Reality Bernolákovo

Iný stavebný pozemok | 2,800 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok o výmere 2 800 m² v katastri obce Bernolákovo. Pozemok sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

40,000 € 14 €/m²

Stavebný pozemok - Bernolákovo - širšie centrum - 473 m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovo | 473 m²

Stavebný pozemok 473 m2 priamo v obci Bernolákovo, v širšom centre, neďaleko potoka Čierna voda

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

188,727 € 399 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný dvojpodlažný a podpivničený rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite s pokojným bývaním

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Budovateľská | 210 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Bernolákove v starej časti - Budovat

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

320,000 € 1524 €/m²

Priestranný a slnečný 3 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v pokojnej časti Bernolákova

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Bernolákovo | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom v pokojnej časti Bernol

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

241,000 € 3443 €/m²

Parkovanie pred vchodom v cene! 3-izbový slnečný byt v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dubová | 84 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame na predaj nadštandardný, klimatizovan

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 3094 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie