Investičný pozemok v obci Bernolákovo na predaj

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,428 m²

Ponúkame vám na predaj investičný pozemok na základe Územnoplánovacej informácie vydanej obecný

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

100 €/m2 100 €/m2

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A ALTÁNKOM V TICHEJ ČASTI BERNOLÁKOVA

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Potočná | 121 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v príjemnej, tichej lo

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

449,000 € 3711 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 4,537 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, podľa UPI je tu pláno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

269,000 € 59 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou: dve podlažia + suterén, obývateľný záhradný domček, garáž, vínna pivnica, ihneď k dispozícii

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Nálepkova | 188 m²

Predáme v Bernolákove nehnuteľnosti na väčšom pozemku: - veľký tehlový rodinný dom z roku 1971

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

350,000 € 1862 €/m²

REZERVOVANÉ!!!Bernolákovo, okr. SC - NA PREDAJ - plnohodnotný 2-izbový byt kúsok od priameho centra

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Družstevná | 50 m²

REZERVOVANÉ!!!Wealth Group ponúka na predaj plnohodnotný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na D

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

165,000 € 3300 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 697 m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo o rozlohe 697 m² v lukratívnej a vyhľadávanej časti Poz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

260,003 € 373 €/m²

Krásny 614+200m2 možnosť výhodne dokúpiť / ideálny stavebný pozemok - krajný pri lesíku a blízko cyklochodníka pri vode

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 614 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so všetkými IS - elektrika, voda, kanalizácia, plyn, asfalt

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

410 €/m2 410 €/m2

4 izb. moderný tehlový bungalov, tep. čerpadlo, krásna lokalita - slepá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj bungalov - 4 izbový tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2, s podlaho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

399,000 € 3990 €/m²

Predaj pozemok v Bernolákove.

Reality Bernolákovo

Lúka, pasienok | Bernolakovo | 2,881 m²

Ponúkam na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v čoraz vyhľadávanejšej lokalite Bernolákov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

34,572 € 12 €/m²

Ponúkam na predaj dve parcely v tesnej blízkosti jazera

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Investičná príležitosť: Pozemky s vysokým potenciálom zhodnotenia (Bernolákovo – V. Biel) Ponú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj investičný pozemok na výstavbu - BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Antona Bernoláka | 5,091 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

534,555 € 105 €/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Moderný rodinný dom v Bernolákove| zariadený, klimatizovaný

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 99 m²

Predstavte si bývanie, kde sa len nasťahujete a žijete – bez prerábok, bez kompromisov. Tento k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

343,700 € 3472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná hala s výnimočnými možnosťami prispôsobenia podľa vašich predstáv!

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²

STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

3 €/m2 0 €/m2

PLUS REALITY | Moderný trojizbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v obci Bernolákovo na predaj !

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3819 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Kondrótová ul, Bernolákovo, siete, 662 m2, šírka 20 m

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kondrotova | 662 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Kondrótovej ul. v Bernolákove v novovybudovanej časti.

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

269,900 € 408 €/m²

Stavebný pozemok na výstavbu RD s mobilným domčekom, všetky IS , BERNOLÁKOVO, 722 m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 722 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný stavebný pozemok určený na výstavbu RD

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

270,000 € 374 €/m²

Nadštandardný rodinný dom v centre Bernolákova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 428 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vás nebude obmedzovať? Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom na Vi

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

534,000 € 1248 €/m²

LEGEND - 3D - Zaujímavý 5i dom v Bernolákove, 200 m2, pozemok 608 m2, tichá súkromná ulička, vínna klenbová pivnica

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 200 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, 200 m2 PODLAHOVÁ PLOCHA, NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA AJ DISPOZÍCIA DOMU *** *

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Bernolákovo

269,990 € 1350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok na stavbu RD: 732 m2, Poľovnícka, všetky IS k dispozícii

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 732 m²

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove o celkovej výmere 732 m2 so šírkou 13 metrov. Táto lo

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

214,900 € 294 €/m²

Predaj poľnohospodárskych parciel Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 19,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

4 €/m2 4 €/m2

Predaj poľnohospodárskych parciel Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 3,500 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

2 €/m2 2 €/m2

Neibrs | 1 – izbový byt v rodinnej bytovke s parkovacím miestom

Reality Bernolákovo

1 izbový byt | Obilná | 30 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický 1-izbový byt v rodinnej bytovke, ktorý pr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

Info v RK

Rodinný dom v obci Bernolákovo, po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 104 m²

Ponúkame na predaj po komplexnej rekonštrukcii rodinný dom v pokojnej časti v obci Bernolákovo.

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

249,900 € 2403 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23069)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie