Na prenájom 3 izbová bytová jednotka s balkónom Trnava- Jeruzalemská

Reality Trnava

3 izbový byt | Jeruzalemská | 55 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre Trnavy – Jeruzalemská ulica Ponúkame na prenájom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt s lodžiou Trnava Okružná

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou v obľúbenej lokalite Vodáreň– Trnava Ponúkame na predaj pries

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,600 € 2740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I Priestranný slnečný trojizbový byt Na Hlinách

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Príjemná, kľudná a ľahko dostupná lokalita v Trnave - Na Hlinách, udržiavaný pekný vchod, bytov

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

210,000 € 2658 €/m²

PRENÁJOM - 3,5 izbový, zariadený byt - TRNAVA - Tehelná ulica pre max. 3 osoby

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tehelná | 75 m²

Ak hľadáte komfortné bývanie v priestrannom a slnečnom byte, tak práve Vám ponúkam v Exkluzívno

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt až pre 6 osôb - študenti

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy!Už v predaji !! Začiatok výstavby 2025

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 73.54 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

339,900 € 4622 €/m²

FOX - Predaj * veľký 3 izbový byt s garážou * Sladovnícka ul.

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Sladovnícka | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s obytnou plochou 96 m2 s dvomi balkónmi, ktorý s

Publikované: 17.01.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 9 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Veľký 3,5 izbový byt v 20 r. stavbe pri Tesco Express

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 82 m²

Predstavte si bývanie, kde po náročnom dni zavriete dvere a ocitnete sa v oáze pokoja, ďaleko o

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Trnava

209,000 € 2549 €/m²

člen NARKS

MALINAFELBANKA.SK = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE (aj s predzáhradkami)

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 72 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 3472 €/m²

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 56.5 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4071 €/m²

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 63 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 3651 €/m²

AZ. Rezervované ! 3-izbový moderný byt 80m2+11m2 terasa, Arboria

Reality Trnava

3 izbový byt | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, moderne zariadený no zároveň útulný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

284,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Byty Kamenáč – 3 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3193 €/m²

AZ. Rezervované ! 3-izbový byt, 67 m² + lodžia, kompletná rekonštrukcia

Reality Trnava

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou, situovaný na 3. poschodí v

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

181,990 € 2716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

3 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FOX - NOVÁ CENA!! Predaj 3 izbový byt so zariadením * Jiráskova ulica *

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 64 m2, ktorý sa nachádza na 11. poschodí z 13. v zatep

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2891 €/m²

člen NARKS

FOX - Prenájom * veľký 3 izbový byt s garážou * Sladovnícka ul.

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Sladovnícka | 97 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s obytnou plochou 96 m2 s dvomi balkónmi, ktorý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Trnava

890 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: TOP NA PRENÁJOM: Moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt s parkovaním priamo v historickom centre Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 70 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom (minimálne 12 mesiacov) moderný, kompletne zariadený 3-izbový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt 66,09 m² s murovanou pivnicou – Trnava, Prednádražie. Ihneď voľný.

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 66.09 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,990 € 2723 €/m²

+++ PRENÁJOM 3 IZBOVÉHO NADŠANDARTNÉHO BYTU V TRNAVE NA KOPÁNKE+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Legionárska | 90 m²

+++ PRENÁJOM 3 IZBOVÉHO NADŠANDARTNÉHO BYTU V TRNAVE NA KOPÁNKE+++ Kamenár&Partners Vám ponúka

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-IZBOVÝ BYT NA HLBOKEJ – TOP LOKALITA PRI CENTRE TRNAVY

Reality Trnava

3 izbový byt | Hlboká | 78 m²

Predstavujeme vám ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, lokalitu a príjemnú atmosfé

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 2947 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj 3 izbový byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Bedřicha Smetanu | 65.15 m²

3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – PREDNÁDRAŽIE, TRNAVA IDEÁLNE BÝVANIE AJ ISTÁ INVESTÍCI

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,990 € 2701 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované!!! Na predaj 3izb. BYT, 66m2, park. miesto, Okružná ulica, 15r. bytový dom

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 66 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt na Okružnej ulici v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

217,000 € 3288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Realitná kancelária VAHOreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v 5-ročnej novostavbe na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie