Priestranný 3 izbový byt na predaj na Severe v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²

Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1812 €/m²

Dizajnový 3-izbový byt s balkónom, v srdci starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Rudnaya | 57 m²

Predstavte si miesto, kde Vás ráno nebudí hluk áut, miesto, kde máte všetko po ruke, no zárove

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

134,900 € 2367 €/m²

BEDES | Moderný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií, loggia

Reality Prievidza

3 izbový byt | Maxima Gorkého | 64 m²

Moderný 3-izbový byt situovaný na sídlisku Sever. Nehnuteľnosť ponúka kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,700 € 2120 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ 3-izbový byt, 64 m2 s loggiou, Prievidza, sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | - | 64 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

128,000 € 2000 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 70 m2 ul. Ľ. Ondrejova - sídl. Zapotôčky PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Ľ. Ondrejova | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na ulici Ľ

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3. izb. byt, 72 m2, ul. Majerská, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Majerská | 72 m²

City Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe 72 m2. Byt s

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1736 €/m²

🌟 Rodinné bývanie bez kompromisov: kompletne zariadený 3-izbový byt v „tip-top“ stave kúsok od centra

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 62.5 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, kde nemusíte pohnúť ani prstom a hneď bývate? Tento kompletne a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,900 € 1822 €/m²

NOVINKA! Trojizbový byt - centrum mesta Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Hodžu | 67.5 m²

RK Bývajte-SK vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Prievidza, na ul. M.Hodžu. Byt s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

REZERVOVANÉ !!!3,5 izbový byt na Nábr.Sv Cyrila - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábr. sv. Cyrila | 83 m²

REZERVOVANÉ !!! Nie každý byt je dokonalý na prvý pohľad… ale niektoré majú v sebe niečo oveľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

PREDAJ 3- izb. byt pri lesoparku Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 87 m²

Ponúkame na predaj komplet rekonštruovaný a zariadený 3 - izb. byt situovaný na sídlisku SEVER

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,000 € 1828 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3-izbový byt na ulici Nábrežie sv. Cyrila v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 86 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt vo vyh

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šumperská | 75 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbo

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1667 €/m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový kompletne prerobený 3-izbový byt na sídlisku Sever.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Makovického | 63 m²

Realitná kancelária DMPD Real pripravuje na predaj moderný a štýlovo zariadený 3-izbový byt vo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 82 m²

!!! Zníženia cena !!! Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj svetlý a veľmi dobre

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

124,999 € 1524 €/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Svätoplukova | 88 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný a atypický 3-izbový podkrovný byt nachádzajúci sa v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Prievidza

144,999 € 1648 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na ulici A. Stodolu v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Stodolu | 62 m²

DMPD Real ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s rozlohou 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Prievidza

113,500 € 1831 €/m²

Rezervovaná

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 80 m²

Hľadáte priestranné bývanie s potenciálom pretvoriť si ho presne podľa svojich snov? Realitná k

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1438 €/m²

NOVÁ CENA-NA PREDAJ pekný 3ibyt Prievidza-Necpaly

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás 3izbový byt v Prievidzi-Necpaly.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,999 € 1714 €/m²

DIZAJNOVÝ 3 IZBOVÝ BYT UL. LÚČNA PRIEVIDZA LODŽIA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 63 m²

Hľadáte štýlový byt, ktorý pôsobí výnimočne už od prvého momentu? Vaša Realitná Vám ponúka na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

139,000 € 2206 €/m²

SEDLICKY. | NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT, 70 m², PRIEVIDZA – KOPANICE (SEVER), NOVOSTAVBA 2010

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej lokalite s možnosťou zariadiť si ho presne podľa vlastných p

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 1843 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny, zrekonštruovaný 3-izbový byt Ul. Clementisa s lodžiou

Reality Prievidza

3 izbový byt | Cesta Vl. Clementisa | 70 m²

Nájsť ideálny byt môže byť náročná úloha, no keď natrafíte na pekný trojizbový byt na ideálnom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Prievidza

129,900 € 1856 €/m²

Rezervované - Elegantný 3 izbový byt Staré sídlisko Prievidza 66 m2 balkón šatník

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. H. Gavloviča | 66 m²

Predstavujeme vám výnimočný byt, ktorý od prvého momentu pohladí vašu dušu. Vaša Realitná Vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

REALITY COMFORT - 3-izbový byt vo výbornej lokalite Starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | Malá | 61 m²

Predstavujem vám výborne riešený byt s dvomi spálňami a priestrannou obývačkou na obľúbenom Sta

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

102,000 € 1672 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.8

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 67.72 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

196,400 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie