„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.2

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 62.86 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,300 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt / 72 m² / Prievidza – Sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Rázusa | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 72 m², ktorý sa nachádza v tichej a

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

124,000 € 1722 €/m²

-REZERVOVANÉ-Na predaj 3 izbový byt s lodžiou a výhľadom, Prievidza, Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 69 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: ul. Na Karasiny Dispozícia: 3 izbový byt, 6/7 podlažie Úžitková plo

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

107,500 € 1558 €/m²

Predaj 3 izbový byt Prievidza Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte bývanie v Prievidzi, ktoré spája praktickú lokalitu, dostatok priestoru a možnosť dotvo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

107,900 € 1686 €/m²

3 izbový byt predaj Prievidza, Staré sídlisko, čiastočná rekonštrukcia, 64 m2, OV.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na starom sídlisku v panelom dome, so vstupom s elektrickým vrá

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,000 € 1453 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Sever, 72 m2, rekonštrukcia.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

3 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Sever, 72 m2, rekonštrukcia. Na predaj 3 izbový byt po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ/EXKLUZÍVNE – PREDAJ 3 i byt, STARÉ SÍDLISKO ul. Svätoplukova/PRIEVIDZA/ – 66 m2

Reality Prievidza

3 izbový byt | Svätoplukova | 66 m²

REZERVOVANÉ/EXKLUZÍVNE – PREDAJ 3 i byt, ul. Svätoplukova/PRIEVIDZA/STARÉ SÍDLISKO – 66 m2 Byt

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1439 €/m²

BV REAL Na predaj prerobený 3 izbový byt Prievidza FM2382

Reality Prievidza

3 izbový byt | Rad L. N. Tolstého | 70.54 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3 izb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

116,999 € 1659 €/m²

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt v centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 84 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita ✨

Reality Prievidza

3 izbový byt | ZPT | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 2016 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m²

Reality Prievidza

3 izbový byt | PD | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m² Ponúkam

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

139,000 € 1986 €/m²

TOP PONUKA: Posledné dva 3-izbové byty v srdci Prievidze (ul. Nábrežná)

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežná | 81.5 m²

Hľadáte bývanie v centre diania, no zároveň vyžadujete súkromie a slnečný priestor? V budove bý

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

3 izb. byt, Prievidza – Zapotôčky, Rad Tolstého

Reality Prievidza

3 izbový byt | Rad L. N. Tolstého | 64 m²

Chcete bývať vo vyhľadávanej lokalite? Alebo chcete investovať? Ponúkame na predaj 3 izbový by

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

127,900 € 1998 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 7/7 | výhľad | Kopanice – Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Gorkého | 70.54 m²

Realitná kancelária BigPLUS ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Prievidza

143,900 € 2040 €/m²

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ Atraktívny 3-izbový byt s lodžiou, Prievidza ul. Roháča – 70 m²

Reality Prievidza

3 izbový byt | J. Roháča | 70 m²

REZERVOVANÉ Predstavujeme unikátnu príležitosť vlastniť úplne zrekonštruovaný 3-izbový byt na š

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Prievidza

145,000 € 2071 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii - sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

126,000 € 1800 €/m²

BV REAL Na predaj 3 izbový byt Prievidza FM2429

Reality Prievidza

3 izbový byt | Rad L. N. Tolstého | 70.54 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,000 € 1687 €/m²

BV REAL Na predaj prerobený 3 izbový byt Prievidza FM2427

Reality Prievidza

3 izbový byt | Bakalárska | 63 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj prerobený 3 izbo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,000 € 1794 €/m²

PREDANÝ 3-izbový byt s loggiou a výhľadom – Sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

PREDANÉ Na predaj trojizbový zrekonštr. byt 70,5 m2 - sídl. Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.5 m²

PREDANÉ ... Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj zrekonštruovaný t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.7

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 64.05 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

220,800 € 3447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LÚČKY Prievidza, blok A – Priestranný a moderný 3-izbový byt s terasou

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 82.51 m²

Objavte svoj nový domov v projekte LÚČKY Prievidza – 3-izbový byt s priestrannou terasou v blok

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Prievidza

179,000 € 2169 €/m²

Nadčasový 3 izbový byt na starom sídlisku

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

DOSPA Reality ponuka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo výmere 74m2 s lodžiou

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - 3 izbový byt s balkónom, Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,000 € 1581 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie