Predaj 3-izbový byt, 90 m², pôvodný stav, vlastné kúrenie, vlastné parkovanie - centrum mesta Prievidza – ul. Nová

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nová | 90 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1278 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 78 m² | Prievidza – Nábrežie sv. Cyrila | Balkón | LUCA & DOREN

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,500 € 2045 €/m²

Top
Top

REALITY COMFORT - 3-izbový byt vo výbornej lokalite Starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | Malá | 61 m²

Predstavujem vám výborne riešený byt s dvomi spálňami a priestrannou obývačkou na obľúbenom Sta

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

102,000 € 1672 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.8

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 67.72 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

196,400 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.2

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 62.86 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,300 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.7

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 64.05 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

220,800 € 3447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEDES | Prenájom - útulný 3 izbový byt, Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | P.J.Šafárika | 70 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje trojizbový byt na prenájom na ul. P. J. Šafárika, Pri

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BEDES | Prenájom - moderný 3 izbový byt, Sever, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nad terasami | 63 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje trojizbový byt na prenájom na sídlisku Sever, ulica N

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BEDES | Prenájom 3-izbového bytu, Zápotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | P.J. Šafárika | 70 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť na prenájom na sídlisku Zapotôčky, ulica

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt ne sídlisku Sever v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²

Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a o

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

124,000 € 1771 €/m²

3 izbový byt na predaj, 70,4 m2, ul.Urbánková, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.4 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70,4 m2, situovaný na 8. poschodí v zatep

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

123,000 € 1747 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII – NAD TERASAMI, PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré dýcha čistotou, je zaliate slnkom a pripravené na okamžité nasťahovanie?

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii/ ulica Benedikta, Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí zo 7 v z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

138,000 € 1971 €/m²

Prenájom 3 - izbový byt Centrum, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom vkusne zrekonštruovaný slnečný 3 izbový byt v Centre mesta v Prievidza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Trojizbový byt v novostavbe RIVERISIDE, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s terasou vo výhľadávanej lokalite starého sídliska. Lo

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Trojizbový byt, sídl. Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

MAXA REALITY Vám ponúka na predaj slnečný 3 - izbobý vo vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky n

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

109,000 € 1703 €/m²

Trojizbový byt na prenájom v projekte Riverside, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom byt v novostavbe prestížneho bytového komplexu Riverside v meste Prievidza

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 81 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

132,900 € 1641 €/m²

Trojizbový byt na prenájom sídlisko Kopanice, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte príjemné bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Ponúkame vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Trojizbový byt Staré sídlisko, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o celkovej výmere 74m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1919 €/m²

Veľkometrážny 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 107 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vzhľad

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

175,000 € 1636 €/m²

Slnečný 3 - izbový byt v novostavbe, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

MAXA reality Vám ponúkama zaujímavú možnosť kúpy moderného trojizbového bytu nachádzajúceho sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,000 € 2364 €/m²

Hľadáme trojizbový byt pre klientov, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klientov 3 izbový byt v meste Prievidza s výmerou od 69m2. Cena závisí od stavu. Ce

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena na vyžiadanie

3 izbový byt na Starom Sídlisku o výmere 74m2.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 74 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 1743 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie