"REZERVOVANÝ" Na predaj moderný 3 izbový byt , 2 x Parkovacie miesto, KVP, Na Grunte 3

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulici na Grunte | 72 m²

🏡 REZERVOVAVNÝ" 3-izbový byt na predaj | Košice – Sídlisko KVP | Na Grunte 3 Spoločnosť Diamon

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

285,000 € 3958 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s garážovým státím – Košice Západ, ul. Topoľčianska

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Topolčianska | 79 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v novostavbe kolaudovanej v roku 2021, v tichej lokalite medzi

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

349,000 € 4418 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Košice - Západ, Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 53.4 m²

Ponúkame vám na predaj vkusne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Trebišovská v ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 4213 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Gudernova ulica, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 53.4 m²

Na predaj 3-izbový byt po novej rekonštrukcii – Gudernova, Terasa, Košice Ponúkame Vám na pre

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

213,990 € 4007 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Terase, ulica Pokroku (Košice - Západ)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Pokroku v obľúbenej mestskej časti Košice – Západ (Ter

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3182 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Čapajevova Terasa Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Čapajevova | 59 m²

Flegra Comfort Reality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a stabilizovanej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

194,500 € 3297 €/m²

Na prenájom 3-izbový nadštandardný byt na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Moldavská | 72 m²

Diana Reality ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt, pražského typu na Moldavskej ulici

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! Na predaj Vám ponúkame útulný 3-izbový byt na Lesníckej ulici v Košiciach – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Lesnícka | 58.38 m²

REZERVOVANÝ! Na predaj Vám ponúkame útulný 3-izbový byt na Lesníckej ulici, v obľúbenej lokali

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,000 € 3580 €/m²

Luxusný 3-iz. zariadený byt v novostavbe pri Novej nemocnici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Inovecká | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe pri novej nemocnici - ul. Inovecká *** LUXUSNÝ

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

2,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3-izbový byt s nájomným potenciálom na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Považská 16 | 58 m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s výborným nájomným potenciálom na Terase Považská 16, Košice – Zá

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,000 € 3431 €/m²

Na prenájom pekný 3-izbový byt na Terase.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

Raymann real exkluzívne so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt vo vyh

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu na Jazmínovej ulici, Košice – Západ (Terasa)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 54 m²

Ponúkame na prenájom krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Jazmínovej ulici v mest

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT NA TORYSKEJ ULICI - TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Toryská | 69 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt, po

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

797 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Jedinečný byt na Novej Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 108.2 m²

***TU Reality - Najväčšia Nefrenšízová Realitná kancelária na Slovensku*** Vám v mene majiteľa

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

PRENÁJOM 3 IZB. BYT s 2 LOGGIAMI, BD CHARLIE, ul. SNP, KOŠICE-ZÁPAD, PARKOVACIE MIESTO

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 65 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-izbový byt situov

Publikované: 17.08.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)