Príjemný 3 izb. byt, 68 m2 + terasa 14 m2 - REZERVOVANÉ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt pražského typu - 68 m2 s pribudovanou terasou

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

215,000 € 3162 €/m²

PRENÁJOM SAMOSTATNÝCH IZIEB V RD, PIEŠŤANSKÁ, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Piešťanská | 180 m²

Ponúkame na prenájom samostatné izby v rodinnom dome na Piešťanskej ulici v mestskej časti Koši

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

Info v RK

3izbovy byt na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 54 m²

Tureality ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 52 m², ktorý sa nachádza na terase a d

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

182,999 € 3389 €/m²

3 izbový byt s terasou v obľúbenom projekte Borovicový háj – Popradská ul., Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74.6 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj vkusne zariadený 3 izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 4491 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Terasa – ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65 m²

3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Terasa – ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,999 € 2862 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, Kežmarská ulica, Košice - západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované! Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v ob

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

3izbovy byt na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Terasa s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

203,999 € 3643 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s lóggiou, čiastočne zariadený, Košice – Terasa, Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 70 m²

TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt, čiastočne zariadený na ulici

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - 3i, 68m2 + LO, Západ, Markušova, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Markušova | 68 m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt po kompletnej, novej rekonštrukcii s loggiou | Košice – Západ, Marku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

260,000 € 3824 €/m²

člen NARKS

3izbovy byt terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 52 m²

Tureality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Terase v Košiciach. Byt má výmeru 52 m² a pr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

205,099 € 3944 €/m²

3izbovy byt v Košiciach na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 52 m²

Tureality ponuka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Terasa s výmerou 5

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

208,999 € 4019 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Terase v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

TOP CENA! NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT NA TERASE V KOŠICIACH Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmer

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 3236 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, HUMENSKÁ, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 68 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Terasa, na Humenskej ulici.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v obľ

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

PREDANÉ Slnečný 3-izbový byt s loggiou, Terasa – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Te

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,999 € 3636 €/m²

REZERVOVANÉ-3 izbový byt, Košice – Západ, ul. Trieda SNP pri nemocnici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | SNP | 55 m²

REZERVOVANÉ - Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková ponúkajú exkluzívne na predaj 3

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3i, Terasa, pri OC Galéria, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Tr. SNP | 68 m²

REZERVOVANÉ - Spoločnosť Impulz Real, s.r.o. a Lucia Talianová Vám exkluzívne predstavujú: ***

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

249,990 € 3676 €/m²

člen NARKS

3-izb.byt na Terase-Čapajevova, loggia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Čapajevova | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v OV na Terase (Košice-Západ), na Čapajevovej ulici, na ide

Publikované: 11.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

**REZERVOVANÝ** sídlisko TERASA, Kežmarská ul., 3-izb. byt, NOVOREKONŠTRUOVANÝ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 57 m²

**REZERVOVANÝ** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 3 - izbový byt s PRÁVE UKONČENOU MOD

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

211,980 € 3719 €/m²

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

NA PREDAJ PEKNÝ A ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT NA ULICI VÝSTAVBY, KOŠICE - ZÁPAD.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Výstavby | 60 m²

Ponúkame na predaj moderne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Výstavby, vo vyhľad

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 4083 €/m²

"REZERVOVANÝ" Na predaj 3 izbový byt Terasa, Humenská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65 m²

🏡 "REZERVOVANÝ" 3-izbový byt, Košice – Terasa | 64,6 m² | výborná lokalita Spoločnosť Diamond

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 2769 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Terase, ulica Pokroku (Košice - Západ)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Pokroku v obľúbenej mestskej časti Košice – Západ (Ter

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,900 € 3180 €/m²

IDEÁLNY DLHODOBÝ PRENÁJOM - 3+1-IZBOVÝ, ONDAVSKÁ - rodiny aj študenti

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 75 m²

Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality ponúka na prenájom priestranný 3+1 -izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

699 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie