PRENAJATÝ Prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, Terasa, Košice.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 55 m²

🏠 Prenájom 3-izbového bytu – Košice, Západ (Terasa). Ponúkam na prenájom podľa architektonickéh

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenajmem 3izbový na SNP KE- zariadený

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 60 m²

Byt na prenájom - Sídlisko-KE Západ SNP intetnet bez balkónu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s veľkým balkónom v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt D.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

330,724 € 3274 €/m²

🔑 Byt, ktorý čaká na váš vlastný príbeh | 3-izbový byt – Ondavská, Košice Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Nie každý hľadá kompletne prerobený byt podľa vkusu niekoho iného. Niekto chce priestor, ktorý

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 3231 €/m²

MODERNÝ „PRAŽÁK" S NOVOU DISPOZÍCIOU: 3-izbový klenot na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vybočuje z radu? Proximityreal vám v exkluzívnom zastúpení ponúka výnimo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

208,990 € 3732 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s dvoma balkónmi v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt F.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

344,345 € 2686 €/m²

Predaj 3 - izbového bytu na Rožňavskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Rožňavská | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Rožňavskej ulici v Košiciach vhodný na rekonštruk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

175,000 € 3182 €/m²

3-izbový byt - Terasa na predaj

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ľudová | 64 m²

Proximity real ponúka exkluzívne na predaj, veľmi príjemný 3-izbový byt na Terase – ulica Ľudov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,999 € 3359 €/m²

Exclusive 2-Bedroom Apartment-Popradská Street, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL offers for sale an exceptional 3-room apartment (Unit D.2) located on the 1st fl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

369,890 € 3662 €/m²

Slnečný, zrekonštruovaný 3 izb.byt, 59m2 pri OC Galéria, ul. Brigádnická

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Brigádnická | 63 m²

Hľadáte byt do ktorého sa môžete nasťahovať IHNEĎ? Mám pre Vás 3 izbový byt, po 5 ročnej KOM

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

229,900 € 3649 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt – Terasa, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Rožňavská | 55 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Košic

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,900 € 3780 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Košice, Terasa (Považská ulica)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Považská | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Ko

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

228,000 € 4145 €/m²

predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave - vhodný na úplnú rekonštrukciu - Košice Terasa - Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame k predaju atraktívny 3-izbový byt v srdci obce Košice-Západ na ulici Ondavská. Tento

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

3-IZB. BYT 54m2 POĽOVNÍCKA UL:ICA, OC GALÉRIA, TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Poľovnícka | 54 m²

Na prenájom Vám ponúkame 3-izbový byt 54m2 s 6m loggiou na ulici Poľovnícka na sídlisku Terasa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! 3 izbový byt, loggia, Košice, Pražský typ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 74 m²

V ponuke na predaj 3-izbový byt na žiadanom sídlisku Košice Terasa, sídlisko Západ. Volaj už dn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 2838 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl. Nová Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská 10 | 79.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v novostavbe s terasou v lukratívnej časti sídl.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám priestranný 3i byt na Novej terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská | 81.4 m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt s loggiou v novostavbe na Novej Terase – Košice Západ – Strážovs

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

433,990 € 5332 €/m²

Na prenájom veľký 3 izbový byt • Borovicový háj • Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 80 m²

Na prenájom priestranný 3 izbový byt vo výmere 80 m2 + 17m2 terasa. VOĽNÝ IHNEĎ. Výhody to

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu na Gudernovej ulici, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite mestskej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3303 €/m²

3 izbový byt s garážovým státím na ul. Popradská 64E, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 110.12 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe moderný a skutočne priestranný byt č. 24 s terasou a

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Košice-Západ

287,000 € 2606 €/m²

NOVINKA 3 izb. byt KEŽMARSKÁ ul., Terasa, NOVÁ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 57 m²

** REZERVOVANÝ ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3-izbový byt so 6 m dlhou loggiou - Kež

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

211,980 € 3719 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Laborecká ulica , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

3-izbový byt s loggiou a nádhernými výhľadmi – Terasa, Trieda SNP / Laborecká Hľadáte byt vo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,990 € 3162 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Laborecká ulica , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,990 € 3044 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie