Prenájom 3izb byt Trebišovská ul. Košice, Košice - Západ s loggiou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom 3izb byt v lukratívnej časti Košice - Západ. Nachádza sa na

Publikované: 05.04.2023 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

TERASA - ul. Obrody, 3 izb. byt, 69 m2. Zariadený. Kúpou voľný

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

ZARA REALITY exkluzívne ponúka: Priestranný 3 - izbový byt pražského typu, ulica OBRODY, Koši

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

220,000 € 3188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TERASA - TORYSKÁ, 3 izb. byt 68 m2 + loggia.Výborná lokalita

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Toryská | 68 m²

ZARA REALITY v zastúpení Katarína Medvecová ponúka: 3 izbový byt ulica TORYSKÁ - Košice - Zá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,800 € 3085 €/m²

REZERVOVANÝ - RODINNÝ 3-IZBOVÝ BYT I 68 M² I SÚKROMIE, SLNKO, TICHO I OBRODY

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 68.37 m²

Bc. Michael Moroz, RSc. a MM real ponúkajú na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Koši

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

229,990 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3-izb. bytu s balkónom, KYSUCKÁ UL.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 55 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový by

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Humenská ulica, 3 izbový byt 55m2 + loggia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 55 m²

FENIX reality exluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 55 m² na Humenskej ulici v Košic

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,000 € 3618 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 56m2+6m loggia, Terasa-Michalovská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 56 m²

*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na preda

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,790 € 3371 €/m²

3-izbový byt s loggiou 69m2 – Košice, Terasa, ul. Michalovská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ (Terasa), n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,900 € 3477 €/m²

3 izb. byt 58 m2, ul. Kysucká, Západ Terasa Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 58 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt pražského typu o výmere 58 m2 na sídlisk Terasa, MČ Západ, ulica

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,000 € 3569 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívny penthouse190 m2 s panoramatickými výhľadmi Borovicový háj

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 190 m²

Melior Reality by Braňo Čuri ponúka na predaj exkluzívny penthouse v Košiciach na ul. Popradsk

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

699,000 € 3679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hladám 3izbový byt

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 50 m²

🔥 HĽADÁME BYT – možno práve ten váš! 🔥 Pre seriózneho klienta aktívne hľadám 2 alebo 3-izbový

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na ulici Michalovská – Terasa.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 64 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na ulici Michalovská – Terasa. Byt má výmeru 64 m² a nachádza

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na podnájom Košice-Západ

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ADOMIS - 3.izbový bezbariérový pražský byt 74m2, loggia, Ružová ul. Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

Radi by ste bývali na sídlisku Terasa, v tichej a pokojnej lokalite plnej zelene s možnosťou rý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

232,900 € 3147 €/m²

ADOMIS - prenájom 3 izbový byt v Novostavbe, Popradská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, ul. POPRADSKÁ v skvelej lokalite. Adresa

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na Nešporovej ulici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Nešporova | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj menší, ale šikovný 3 izbový byt pražského typu na ulici Nešporova

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

224,900 € 4089 €/m²

Nová rekonštrukcia! 3-izbový pražský byt na Jazmínovej ulici s loggiou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 56 m²

Bývajte prví po kvalitnej a nadštandardnej rekonštrukcii. Zatiaľ je ešte možnosť ovplyvniť vzhľ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

227,900 € 4070 €/m²

DOPYT - 2-3 izbový byt, pôvodný/čiastočná rekonštrukcia - KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | všetky | 0 m²

Hľadáme pre Nášho klienta, ktorý disponuje HOTOVOSŤOU ku kúpe 2 -3 izbový byt v Košiciach. -

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

-REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

REZERVOVANÝSú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

3 IZBOVÝ- NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT- NA PREDAJ-UL. POKROKU-KE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 65 m²

Nie každý byt je o priestore. Niektoré sú o tom, ako sa v ňom cítite. Svetlo, ktoré zapĺňa mie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

254,990 € 3923 €/m²

rezervované - Na predaj 3-izbový byt Košice – Terasa, Jazmínová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 53.87 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Jazmínovej ulici v jednej z najobľ

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,500 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt s balkónom v NOVOSTAVBE - NESTHOME, Popradská, KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s balk

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

290,967 € 2881 €/m²

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt s 2 balkónmi v NOVOSTAVBE - NESTHOME, Popradská, KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s 2 balkónmi

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

334,589 € 2610 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt pražského typu na ulici Obrody - Košice Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na ul. Obrody v blízkosti OC Galé

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 3 IZBOVÝ BYT - KYSUCKÁ - TERASA - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 54 m²

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam menší 3-izbový byt Pražského typu na Kysuckej ulici kolmo orie

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,000 € 3500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie