Veľká Lomnica dom na prenájom + VIDEO

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | - | 84 m²

Spoločnosť RF Reality/Financie Vám ponúka do dlhodobého prenájmu perfektný rodinný dom v modern

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Veľká Lomnica

1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na PRENÁJOM

Reality Košice-Juh

Objekt pre obchod | Pri bitúnku | 20 m²

Obchodné, kancelárske priestory na prenájom. Vzdialenosť od Auparku 5 minút chôdze plus bezplat

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

275 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom Lekáreň, priestory vhodné na Lekáreň

Reality Malacky

Obchodné priestory | - | 120 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. R

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárie od 12 do 100 m2 v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Vašinova | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere podľa potreby. V ponuke sú samostatné k

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie 17 m2 centrum mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Republiky | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žilina, Republiky. Plocha: úžitková

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

180 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM EXKLUZÍVNEHO 3KK - IZBOVÉHO BYTU BULVÁR

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 53 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 3Kk - izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Žiliny - Bulvár. Ponúkam

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2,5 izb, byt Šalviová ulica, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom pozemok - záhrada s dobrou dostupnosťou z BA

Reality Blatná na Ostrove

Záhrada | Blatná na Ostrove | 100 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom pozemok – záhradu s rozlohou od

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na prenájom Blatná na Ostrove

75 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Prenájom: 2 izbový byt s balkónom, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2 izbový byt s balkónom, centrum, Spišská Nová Ves. Nachádza sa

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Sklad s kanceláriami v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Skladový objekt | - | 940 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad s kanceláriami v Nitre. Sklad má plochu 940,94 m2 a rozmery 46,4

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

4,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodné/ skladové priestory v OC Idea, Mi

Reality Michalovce

Obchodné priestory | - | 70 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom obchodné/ skladové priestory v OC Idea Michalovce. Obchodné