FRANK ZICHER - Predávame zariadený 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS v Downtowne, BA.I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 82.97 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v aktuálne sko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 5653 €/m²

Lucron | ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v projekte Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 82.9 m²

Kúpte si byt priamo z prvej ruky od Developera v unikátnom prostrední Nového Starého Mesta ktor

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,750 € 9044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta na Grosslingovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 84 m²

3-izbový byt s rozlohou 84,8 m2 a balkónom sa nachádza v historickom centre mesta na Grosslingo

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5357 €/m²

PRÉMIOVÉ 3 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

ISTER TOWER – jedinečné 3-izbové byty s výhľadom na Bratislavský hrad, Staré Mesto alebo Dunaj.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5800 €/m²

EXKLUZÍVNE 3 IZBOVÉ BYTY S VEĽKÝMI TERASAMI V PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

Moderné 3-izbové byty s najväčšími terasami v downtowne, len v projekte ISTER TOWER Zažite výni

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,000 € 7147 €/m²

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 3i byt, Staromestská, 88,75 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 88.75 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt v komornom projekte Palais Esterházy

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

869,992 € 9517 €/m²

ZAUJÍMAVÝ 3i BYT V CENTRE ! OBCHODNÁ UL., podkrovný krásny slnečný byt v centre mesta, ideálny na AirBnB

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 94.5 m²

PartnersPro.sk Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s celkovou výmerou 94,5 m2 v lokalite Staré

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 2952 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie