REZERVOVANÉ Nitra CHRENOVÁ 2,5 i byt ID 608-112-MIG

Reality Nitra

2 izbový byt | Bajkalská | 0 m²

REZERVOVANÉ 608 -112– MIG Nitra CHRENOVÁ 2,5 i byt špajza, šatník, balkón, pivnica... Na pre

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 €

Nitra centrum " pri parku" 2 , 3 - izbové byty v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 62.2 m²

581-112-MIG AKTUÁLNE voľné byty - 3C 2-izbový, 3A,B 3-izbový

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Prenájom 2i byt Nitra centrum ORBIS ID 602-212-MIG

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 47.8 m²

602-212- MIG Nitra - centrum mesta – ORBIS – Piaristická ulica ... Prenájom – 2- izbový byt s

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlový 2 izbový byt,89m2 Nitra-Staré Mesto ID 008-112-VISKa

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 0 m²

Túžite po priestore, ktorý má vlastný príbeh a neopakovateľnú charizmu? Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 €

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU A ZÁHRADOU V RODINNOM DOME

Reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 55 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt s vlastnou terasou, záhradou a podkrovným priestorom, si

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,000 € 2800 €/m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, C

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

155,000 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nitra, slnečný vo vyhľadávanej lokalite - NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,950 € 3616 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izbový tehlový byt v Nitre, Šali alebo v okolitých ob

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nitra. Lokalitu nemáme presne defino

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 i byt do 120.000€ v okruhu 50-80 km od NR. -Hlohovec

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 120000 €/m²

NA PREDAJ 2 IZB KLIMATIZOVANÝ BYT S BALKÓNOM + PARKOVANIE, NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 46 m²

Ing. Natália Borecká +421 908 077 600 e-mail: natalia.borecka@v2realestate.sk Lokalita: Nitra

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 3674 €/m²

PRENÁJOM – 2-izbový priestranný byt s balkónom, Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Južná | 50 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s balk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 2-izbový útulný byt - Klokočina, Dunajská

Reality Nitra

2 izbový byt | Dunajská | 49 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka príjemný 2-izbový byt na prenájom. Nachádza sa na Klokočine je id

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt, vkusne upravený ako 3-izbovy, Dlha

Reality Nitra

2 izbový byt | Dlhá | 65 m²

🏡 Na prenájom krásny 2-izbový byt – Nitra, Chrenová, Dlhá ulica ☀️ Ponúkam na prenájom štýlovo

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

760 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE V SRDCI MESTA - centrum mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3000 €/m²

Prenájom 2,5-izbového bytu– Nitra, Chrenová (Dlhá ulica)

Reality Nitra

2 izbový byt | dlhá | 62 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom moderne zrekonštruovaný 2-

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

V centre mesta ponúkam 2-izbový byt na prenájom

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

🏡 Na prenájom priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nitra, Štúrova ulica Ponú

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenajaty!Na prenájom 2-izbovy byt v úplnom centre Nitry Za Ferenitkou

Reality Nitra

2 izbový byt | Za Ferenitkou | 68 m²

Prenajaty! 🏡 Na prenájom priestranný 2-izbový byt v úplnom centre Nitry – Za Ferenitkou Dám d

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom luxusný krásny 2-izbový byt, Viničky

Reality Nitra

2 izbový byt | Viničky | 64 m²

✨ Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt – Nitra, Viničky Prenajmem krásny, slnečný a luxusne zar

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom na prenájom – Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | lesná | 58 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný a vkusne zaria

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V SRDCI NITRY – STARÉ MESTO

Reality Nitra

2 izbový byt | staré mesto | 57 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,000 € 3018 €/m²

2-izbový byt predaj Nitra, Mostná, nádvorie, top lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 60 m²

🏡 Exkluzívny 2-izbový byt v historickom centre Nitry – Mostná ulica, priamo pod hradom Ponúkame

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

220,000 € 3667 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s terasou a parkovacím miestom v centre mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Realitná kancelária JKV Real ponuka so suhlasom majitela na prenájom moderný a príjemný 2-izbov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu s balkónom – Štúrova ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | štúrová | 58 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie