Jurkovičova Nitra – nové bývanie v 2i byte, v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, svetlý 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,787 € 3395 €/m²

Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novej stavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.4 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3360 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – 3i byt Akciaová cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – dvojizbový byt s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovičova Nitra – praktické bývanie, novostavba 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novostavbe v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

237,939 € 3880 €/m²

Exkluzívne na prenájom krásny novozrekonštruovaný 2.izb byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

2 izbový byt | Za Humnami | 60 m²

Prenájom krásneho, kompletne zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Nitra, Chrenová – Za Humnami

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 2.izb. byt v Nitre na Chrenovej s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²

Predaj 2-izbového bytu – Nitra, Chrenová V exkluzívnej ponuke ponúkame na predaj 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

153,990 € 2524 €/m²

PRENAJOM | Pekný zariadený 2 izbový byt s parkovaním v Novej Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská ulica | 48 m²

FGI Real Estate ponúka prenájom pekného slnečného 2 izbového bytu v širšom centre mesta Nitra v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

2 izbový byt | ŽIlininská | 60 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 57 m²

Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 3070 €/m²

LEVELREAL | Na predaj 2-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | Tehelná | 46 m²

Ako exkluzívny predajca, ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu na Čermáni na Tehelnej u

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,990 € 3261 €/m²

výnimočná ponuka: zariadený 2-izbový byt s 19 m² terasou : Nitra – Zelené Dvory

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 42 m²

Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3976 €/m²

2-izbový byt prenájom v centre mesta 80m2 piaristická ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 80 m²

VitoReality ponúka na prenájom veľkometrážny 2-izbový byt s rozlohou 80m2 na Piaristickej ulici

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom na širokej ulici s parkovaním na dvore

Reality Nitra

2 izbový byt | Široká | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Širokej ulici s parkovaním na dvore. Byt je komp

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom kompletne zariadený a vybavený na farskej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Farskej ulici, kompletne zariadený a vybavený. D

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt novostavba s balkónom v centre mesta na coboriho ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 55 m²

VitoReality ponúka do prenájmu 2-izbový byt v novostavbe v centre mesta Nitry. Dispozícia bytu:

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt v novostavbe na prenájom, klimatizácia, 2 parkovacie miesta na rázusovej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom lukratívny 2-izbový byt na Rázusovej ulici s krásnym výhľadom na