Na predaj pekný 2-izbový byt na Čermáni

Reality Nitra

2 izbový byt | 64 m²

SHARK REAL ponúka na predaj pekný 2- izbový byt v tichej lokalite na Čermáni v Nitre. Byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 08.11.2025
Byty na predaj Nitra

166,400 € 2600 €/m²

Po rekonštrukcii, vlastné kúrenie | 2-izbový byt 59 m² | Centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v samom centre Nitry, na Bernolákovej u

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,990 € 2927 €/m²

Novinka
Novinka

Praktický 2i byt - pokojná lokalita - investičná príležitosť

Reality Nitra

2 izbový byt | Jedlíkova | 48 m²

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt, ktorý vďaka svojej dis

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2813 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT | NITRA***REZERVOVANÉ***

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 56.17 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka príjemný 2 - IZBOVÝ BYT | NITRA | PÁROVSKÁ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Kalvárka | 2 izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 62 m²

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový b

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

198,583 € 3203 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

2 izbový byt | Kremnická | 53.68 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ 2 izbový byt v pôvodnom Nitra - Chrenová -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj 2 izbový byt s terasou a parkovaním, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 48 m²

R12 reality ponúka na predaj byt v zabývanej novostavbe 2 - izbový byt s terasou a garážovým p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

199,000 € 4146 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Nitra, Chrenová (Nábrežie mládeže)

Reality Nitra

2 izbový byt | 67 m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2-izbový byt s balkónom v TOP lokalite pri rieke – Nitra, Chrenová Po

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 2612 €/m²

Predaj 2 izbový byt Nitra - Janíkovce, terasa, záhrada

Reality Nitra

2 izbový byt | 36 m²

R12 reality ponúka na predaj: dvoj- izbový byt s kuchynským kútom LOKALITA mesto - Nitra ča

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

146,000 € 4056 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj rekonštruovaný 2 izbový byt Nitra - Mikovíniho

Reality Nitra

2 izbový byt | 58 m²

R12 reality ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii mesto - Nitra ulica - Mi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2862 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s terasou Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 70 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 2-izbový byt s terasou , pivničnou kobkou a terasou 31 m2 v novos

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

177,000 € 2529 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT, CHRENOVÁ PRI N-CENTRE ,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²

REZERVOVANÝ! RK-REALITA ponúka na predaj 2-izbový byt na Chrenovej, TR.A. Hlinku, čiastočná rek

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

ZAREZERVOVANÝ, pekný 2 izbový byt s dušou a vysokými stropmi

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 44 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Bývanie s charakterom: 2-izbový mestský byt, kde história stretáva štýl Hľa

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,000 € 3386 €/m²

člen NARKS

ZAREZERVOVANÝ: Atarktívny tehlový 2 izbový byt – hodnota, ktorá rastie

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 44 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,000 € 3386 €/m²

člen NARKS

ZAREZERVOVANÝ tehlový, upravený 2 izb.byt s vlastným kúrením Staré Mesto

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 44 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,000 € 3386 €/m²

člen NARKS

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT, CHRENOVÁ, 3x BALKÓN, SUPER PONUKA!

Reality Nitra

2 izbový byt | Výstavná | 58 m²

PREDANÝ! RK-REALITA ponúka na predaj 2-izbový byt v Nitre, Chrenová- Výstavná ul., OV, 58m2, 2p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2862 €/m²

člen NARKS

Dopyt - 2 alebo 3 izbový byt, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F173-MAT Hľadám pre klienta 2 alebo 3 izbový byt v meste Nitra. vhodná lokalita - Chrenová, St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Dopyt - 2 alebo 3 izbový byt, novostavba, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F174-MAT Hľadám pre klienta 2 alebo 3 izbový byt v meste Nitra. ideálne - novostavba alebo po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Dopyt - 2 izbový byt, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Nitra | 0 m²

F181-MAT Hľadám pre klienta 2 izbový byt v meste Nitra. TYP BYTU: • 2 izbový • tehlový bytový

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

150,000 €

Prenájom - veľký 2 izbový byt v centre mesta, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 0 m²

Na prenájom priestranný zariadený 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na Mostnej ulici. Ponúkame

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt 54 m² v novom projekte, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

F176-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2881 €/m²

Byt pre vlastné bývanie, platba v HOTOVOSTI, iba Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F001-122-PEB 2-3 izbový byt pre vlastné bývanie, iba Nitra Lokalita kdekoľvek - stav - pomer "

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 €

Prenájom 2 izbový byt v centre mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 76 m²

F003-212-PAHO Bývanie s dušou v srdci Nitry: Dizajnový loft so súkromnou záhradkou. Hľadáte sp

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NR - 2 izbový byt, časť Dolné Krškany - Novozámocká ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Novozámocká | 56 m²

ID: 1250-112 - ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Nitra - Dolné Krškany, po čiastočnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

119,700 € 2138 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie