EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA NITRA

Reality Nitra

2 izbový byt | staré mesto | 58 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbov

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,000 € 2759 €/m²

Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v historickom centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 75 m²

🏡 Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v historickom centre Nitry Prenajmem krásny, priestranný

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu s balkónom a klimatizáciou – Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | andreja hlinku | 61 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom prenájom zariadený 2-izbov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu v Nitre – Hornostavská ulica,

Reality Nitra

2 izbový byt | hornostavská | 48 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 2- izbový byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 44 m²

Ponúkame na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v novostavbe na Hornostavskej ulici v Nit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Štýlový mestský byt s atmosférou a veľkorysým priestorom

Reality Nitra

2 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt s výmerou 82 m², nachádzajúci sa v centre

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

178,000 € 2171 €/m²

Byt v historickom štýle – centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 80 m²

mám konkrétneho klienta, ktorý hľadá byt v staromestskom štýle v centre Nitry. Preferencie klie

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Nitra

200,000 € 2500 €/m²

✨ EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU A VEĽKÝM BALKÓNOM ✨

Reality Nitra

2 izbový byt | Južná | 50 m²

✨ EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU A VEĽKÝM BALKÓNOM ✨ Video tu -> https:/

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 3240 €/m²

Prenájom slnečného 2 izbového bytu v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | hornostavská | 47 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom slnečný 2 izbový komplet z

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Lukratívny reprezentatívny 2 izbový byt na prenájom v centre

Reality Nitra

2 izbový byt | 90 m²

🇸🇰 PRENÁJOM | LUXUSNÝ HISTORICKÝ BYT V CENTRE NITRY Reprezentatívne bývanie / prestížne firemné

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervovaný!2-izbový byt Schurmannova Nitra, top lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Schurmannova | 61 m²

Rezervovaný!🏡 EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt v TOP lokalite – Schurmannova, Nitra Cena: 140.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

140,000 € 2295 €/m²

PRENÁJOM 2-izbový zariadený byt NITRA

Reality Nitra

2 izbový byt | čajkovského | 68 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom veľkometrážny 2-izbový byt

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu – Klokočina, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | klokočina | 56 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ_"PRI PARKU" 2i byt v centre mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 55 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v Starom meste - Nitra s krásnym váhľadom a v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2818 €/m²

REZERVOVANÉ_Šikovný 2 izb. byt bez investície! Nitra - Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | 45 m²

B10 Vám ponúka na predaj zariadený 2 izbový byt (2kk) na 3/7 poschodí, na sídlisku Klokočina -

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 3000 €/m²

PRENÁJOM | 2 izbový byt novostavba Orbis Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | - | 54 m²

SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na prenájom dvojizbový byt v centre mesta Nitra. VIDEOPREZENTÁC

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám 2 - izbový byt pre klienta s loggiou, balkónom alebo terasou

Reality Nitra

2 izbový byt | Nitra | 50 m²

Hľadám 2 - izbový byt v Nitre- pre konkrétneho klienta s loggiou, balkónom alebo terasou. Loka

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Hľadám 2 - izbový byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | x | 55 m²

Hľadám 2-izbový byt v Nitre - pre konkrétneho klienta Lokalita: centrum, Párovce, Chrenová, .

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT S VÝMEROU AŽ 67 m² | NITRA – KLOKOČINA | ŠKULTÉTYHO ULICA

Reality Nitra

2 izbový byt | Škultétyho | 67 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt s výmerou 67 m² na obľúbenej Škultétyho ulic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 2089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 60 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT ŽUPNÉ NÁMESTIE, NITRA - CENTRUM

Reality Nitra

2 izbový byt | Župné Námestie | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt pod hradom a v blízkosti pešej zóny a mestského parku, Ni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Centrum. Velký 2.izb.byt, balkón, pôvodný stav

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova ulica | 59 m²

Centrum mesta! Veľký 2-izbový byt, 59 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom dome

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2424 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt v novostavbe RIVIERA s parkovaním

Reality Nitra

2 izbový byt | Piesková | 50 m²

Realitná kancelária VM Real s.r.o. vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v prestížnom projekte Ri

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ PREDAJ ZARIADENÝ BYT MEZONET 52 m2, NITRA - DRÁŽOVCE

Reality Nitra

2 izbový byt | Belopotockého | 52 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový byt o výmere 52 m2, v tehlovej bytovke v Drážovciach, ul B

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

139,900 € 2690 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie