Nový štandard bývania v Nitre! Novostavba priamo pod Zoborom. Výstavba zahájená.

Reality Nitra

2 izbový byt | Dražovská | 54.53 m²

Ponúkame vám 2-izbový byt s ideálnou výmerou a obľúbenou dispozíciou vo výnimočnej lokalite Nit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,900 € 3409 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Úsporný, dobre dispozične riešený 2izbový byt za bonusovú cenu +parking v podzemnej garáži so zľavou

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

170,233 € 3013 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2i byt v projekte Slnečná pláň s krytou terasou + parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

2 izbový byt | Slnečná | 57 m²

Dám do prenájmu veľký slnečný byt v Nitre, 57m2, terasa 6m2 v novostavbe Nitra – Slnečná pláň,

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami a praktickým dispozičným riešením!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

181,400 € 2920 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Tehlový 2-izb.byt v obľúbenej lokalite staré mesto - časť Kalvária, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2364 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM – 2-izbový moderný byt v centre mesta, Janka Kráľa, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový moderný byt v novostavbe, Zelené Dvory- Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 48 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbene

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový luxusný byt vo výnimočnom prostredí v centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Tulipánová | 58 m²

Prenájom 2 izbový nadštandardný byt v novostavbe, exkluzívna lokalita Klimatizácia, parkovaci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

|ALL PERFECT| Priestranný 2-izbový byt na prenájom v Starom meste v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 64 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Vajanskéh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

510 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AZ. Priestranný dvojizbový byt s výhľadom na Zobor-Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 67 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky priestranný 2-izbový byt v meste Nitra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2522 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Jurkovičova Nitra – novostavba 2i bytu

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, na predaj 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

224,830 € 3667 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba v Nitre ponúka na predaj komfortný 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v novostavbe, 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

237,939 € 3880 €/m²

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – priestranný 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Aktuálna ponuka: 2-izbový byt v novostavbe priamo v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

233,570 € 3809 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba s 2-izbovým bytom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovicova Nitra - 2 izbový byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,051 € 3569 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v 2i byte, v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (764)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie