2 izbový byt | Dražovská | 54.53 m²
Ponúkame vám 2-izbový byt s ideálnou výmerou a obľúbenou dispozíciou vo výnimočnej lokalite Nit
185,900 € 3409 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
139,990 € 3333 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²
Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom
205,000 € 3147 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²
BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a
195,000 € 3062 €/m²
2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²
170,233 € 3013 €/m²
2 izbový byt | Slnečná | 57 m²
Dám do prenájmu veľký slnečný byt v Nitre, 57m2, terasa 6m2 v novostavbe Nitra – Slnečná pláň,
570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor
181,400 € 2920 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 66 m²
Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac
156,000 € 2364 €/m²
2 izbový byt | Kollárova | 56.37 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka príjemný 2 - IZBOVÝ BYT | NITRA | KOLLÁROVA
164,900 € 2925 €/m²
2 izbový byt | Krátka | 60 m²
Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej
155,000 € 2583 €/m²
2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²
Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt
710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hornostavská | 48 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbene
765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tulipánová | 58 m²
Prenájom 2 izbový nadštandardný byt v novostavbe, exkluzívna lokalita Klimatizácia, parkovaci
800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vajanského | 64 m²
All Perfect Reality ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Vajanskéh
510 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 67 m²
AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky priestranný 2-izbový byt v meste Nitra
169,000 € 2522 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²
Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto
224,830 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²
223,374 € 3707 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²
229,200 € 3738 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²
237,939 € 3880 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²
229,200 € 3738 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²
219,212 € 3638 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²
219,212 € 3638 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²
233,570 € 3809 €/m²
2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²
223,374 € 3707 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.